Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 10 güncelleme sonrası sistem açılmasında sorunlar var
Merhaba ;
Avira premier antivirüs kullanıyorum dün programın, 'Windows sürümünüz eski güncelleyin ' uyarısı üzerine avira üzerinden güncelledim
Sonra sistem açılışında Windows logosu ve yükleme işaretinden sonra masaüstünü görmem gerekirken sonrasında siyah ekran ve aşağıdaki dönen dairesel yükleme işareti çıkıyor, masaüstüne geldiğimde ise tarayıcı açtığında Windows kilitleniyor mavi ekran veriyordu
Başlangıç onarma yaptım güncellemeleri kaldırdım şimdi de hiç masaüstünü göremiyorum Windows açılıyor siyah bir ekran cmd komut sistemine benzer hoşgeldiniz yazıyor sadece görev yöneticisi ve cmd komut sistemini açabiliyorum
Son durum bu, komut sistemi ile açıp kapatıyorum pc yi
Windows sıfırlama işlemi uygulayın. Bunun için format diskinize ihtiyaç yoktur ve Windows üzerindeki dosyalarınız oldukları yerde kalır ama Windows 'unuz ilk haline geri döner format atmış gibi ama dosyalar kaybolmadan.

Anlatım linki: http://www.youtube.com/watch?v=WectQWMkY9U&t=3m6s
Onu denedim malesef 5 dk devam etti hata verdi,"Windows sıfırlamayı tamamlayamadı, hiçbirşey değiştirilmedi" gibi bir mesaj aldım
Windows a hasar vermişsimiz maalesef format tek seçenek vu durumda. Eğer Windows üzerinde dosyalarınız varsa diskleri silmeden üzerine format atın bu sayede eski dosyaların C diskşndeki Windows.old klasöründe toplanır sonra Windows.old klasörünü dosyaları aldıktan sonra silersiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  windows 10 key almak istiyorum yardım Niyazi Ergazi 7 105 05/04/2019, Saat: 01:27
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Windows 10 league of legends fps (drop) sorunu Nebican Edi 11 295 15/02/2019, Saat: 23:47
  Windows 10 Yardım Rochegann 3 125 25/01/2019, Saat: 11:58
  Ssd windows yükleme Demırcan Celık 7 329 23/09/2018, Saat: 22:42
  Windows 10 oneri Zihnican 3 441 01/09/2018, Saat: 17:33

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi