PC Hocası Forum Bilgisayar ve İnternet Sorunları Yazılım Sorunları Virüs & Trojan Windows 10 Home Bozuk Görüntüsü hatası (Hata durumu : 0xc0000022.)
Windows 10 Home Bozuk Görüntüsü hatası (Hata durumu : 0xc0000022.)
Harrowtr
Windows 10 Home Bozuk Görüntüsü hatası (Hata durumu : 0xc0000022.)
3
515
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konuyu Okuyanlar:1 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Harrowtr Yeni Üye
*
  • Konular1
  • Mesajlar2

• Rep puanı 0
Selamlar ben birkaç gündür arada bir böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Anti-virüs programım kötü amaçlı yazılım uyarısı veriyor hemen işleme geçiyor o işlem yaparken bir yerden sonra nereye tıklasan hata veriyor. Fotoğraflarını telefonumdan çektim bırakırım buraya. Anti-virüs programımın süresi bitince ne yapacağım bilmiyorum o yüzden sizden bir yardım bekliyorum.

Bu arada Windows 10'unumu illegal yollardan etkinleştirmiştim.

https://hizliresim.com/iZY52v
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,080

• Rep puanı 3,348
Sisteminize virüs bulaşmış ve antivirüs yazılımı Windows ana sisteminden bir dosya silmiş görünüyor. Format atmadan düzeltebileceğinizi sanmıyorum.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze
Şuan Offine!
Şuan Offine!
Harrowtr Yeni Üye
*
  • Konular1
  • Mesajlar2

• Rep puanı 0
(20/03/2021, Saat: 18:09)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sisteminize virüs bulaşmış ve antivirüs yazılımı Windows ana sisteminden bir dosya silmiş görünüyor. Format atmadan düzeltebileceğinizi sanmıyorum.

Bu 5 günde bir oluyor gibi. O 5 gün içinde sisteme tam tarama yaptığımda hiçbir şekilde virüs gözükmüyor. Virüs arada bir gelen bir şey gibi yani kafam karışık. Başka bir çözümü olabilir mi sizce?

(20/03/2021, Saat: 18:09)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sisteminize virüs bulaşmış ve antivirüs yazılımı Windows ana sisteminden bir dosya silmiş görünüyor. Format atmadan düzeltebileceğinizi sanmıyorum.

Bir de bu kernal.appcore dosyasının olayı nedir? Bu program windows üzerinde çalışmak üzerine tasarlanmadı filan diyor. Şuan baktığımda System32'de var. Silmeli miyim acaba?
Şuan Offine!
Şuan Offine!
ugur.gozaydin < Fiyasko Hayat >
*
  • Konular3
  • Mesajlar26,080

• Rep puanı 3,348
İşlemci ve çekirdek yönetimi için önemli bir Windows bileşenidir. Asla ama asla bir Windows klasöründen dosya silmeyin ki zaten normalde silemezsiniz. Ancak sizin sistemde silinmiş yada bozulmuş olarak görünüyor. Bunu siz yapmadıysanız virüs yemişsiniz demektir. Sisteminizde bu dosya silinmiş ise virüs var demektir ve dosyayı internetten indirip tekrar kendi klasörüne koysanız bile sisteminizin güvenliği ve performansı için sisteminize format atmanızı öneririm.
İletişim : Facebook ugur.baki.g / Discord : Ugur_Gozaydin#7181

Sistem Bileşenleri : Intel Core i7 5820K + Gigabyte X99-UD3-CF + ASUS GTX 760 4GB ROG Striker Platinum + Corsair LPX 16GB(2x8GB) 2400MHz CL14 + MPG GUNGNIR 100P + PNY CS3030 250GB M.2 + WD Green 3TB HDD + WD Blue 1TB x2 HDD+ Arctic Freezer 34 eSports DUO + Cougar CGR-BXM-700 700W 80+ Bronze

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sisteme Bağlı Bir Aygıt Çalışmıyor Hatası karayilan39 1 403 08/02/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: ugur.gozaydin

Hızlı Menü: