Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
windows 10 kurulum
Star 
selamun aleyküm hocam windows 10 işletim sistemi kurucamda bilgisayar toplama bir bilgisayar öncelikle şunu sorayim videoda  belirtilen ESKİ TİP UEFİ BİOS ve YENİ TİP UEFİ BİOS konusu geçiyor hocam benim sistem yeni tip bir uefi bios mu onu sormak istiyorum 
asus prıme b350 plus işlemci amd ryzen 3 1200  son olarakta bu 2 videoyu izleyerek freedos bir sisteme windows10 u sorunsuz kurablrmiyim onu sormak istiyorum bilgisayarcıya para verip korsan işletim sistemi kurdutmak istemiyorum ucuza OEM key satan siteler var ne kadar güvenilir bilmiyorum onu da cevaplarsanız sevinirim 

Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama

UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi 

bu 2 videoyu izledim çokda zor olmadıgını kanaat  getirdim elimde 3.0 bi usb var herhangi bir sorun olmadan temiz bir kurulum yapablrmiyim.

windows 10 oem key 

bu siteden oem key alablrmiyim ynai güvenilir bir sitemidir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
Kurulumda sıkıntı olmaz, oem key kullanmadım hiç ama geçenlerde bir arkadaş aynı siteden key almıştı sorun çıkmamıştı diye hatırlıyorum, birde home yerine pro tercih ediniz daha performasnlı olur.
hocam pro, home göre daha cok uygulama vs var yani ben şirket için degilde oyun için kullanıcam proya cok gerek olacağını sanmıyorum oynadıgım oyunda şuan sadece csgo
(19/03/2018, Saat: 11:53)Mustafa Gezgin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selamun aleyküm hocam windows 10 işletim sistemi kurucamda bilgisayar toplama bir bilgisayar öncelikle şunu sorayim videoda  belirtilen ESKİ TİP UEFİ BİOS ve YENİ TİP UEFİ BİOS konusu geçiyor hocam benim sistem yeni tip bir uefi bios mu onu sormak istiyorum 
asus prıme b350 plus işlemci amd ryzen 3 1200  son olarakta bu 2 videoyu izleyerek freedos bir sisteme windows10 u sorunsuz kurablrmiyim onu sormak istiyorum bilgisayarcıya para verip korsan işletim sistemi kurdutmak istemiyorum ucuza OEM key satan siteler var ne kadar güvenilir bilmiyorum onu da cevaplarsanız sevinirim 

Windows 10 Kurulum USB'si Hazırlama

UEFI Windows 10 Kurulum Rehberi 

bu 2 videoyu izledim çokda zor olmadıgını kanaat  getirdim elimde 3.0 bi usb var herhangi bir sorun olmadan temiz bir kurulum yapablrmiyim.

windows 10 oem key 

bu siteden oem key alablrmiyim ynai güvenilir bir sitemidir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Öncelikle merhabalar hocam,durmaplay güvenilir bir site o konuda rahat olabilirsiniz....
[Resim: ub6GUp.png]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Windows 10 güncelleme sonrası sistem açılmasında sorunlar var Kormac 3 48 10/05/2019, Saat: 02:01
Son Yorum: ugur.gozaydin
  windows 10 key almak istiyorum yardım Niyazi Ergazi 7 100 05/04/2019, Saat: 01:27
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Windows 10 league of legends fps (drop) sorunu Nebican Edi 11 289 15/02/2019, Saat: 23:47
  Windows 10 Yardım Rochegann 3 123 25/01/2019, Saat: 11:58
  Ssd windows yükleme Demırcan Celık 7 326 23/09/2018, Saat: 22:42

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi