Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 7 Ağ hatası
Öncelikle kolay gelsin hocalar.(konuyu tam olarak çözemedim donanımsal yada yazılımsal olabilir)
Benim sıkıntım 3 hafta önce felan başladı aşağıya da fotoğrafını ekleyeceğim.Şöyle başladı normal bilgisayarda oyunu oynadım kapattım yattım ve kalktığımda internete bağlanmıyordu bağlanıyor ama sarı yıldız ve sınırlı erişim diyordu neyse uğraşa uğraşa geri yükleme yaparak çözmeyi buldum.Fakat bugün bu hata illallah getirdi dünden beri düzeltemiyorum geri yükleme noktası yakın tarihte olduğu için kablolu olarak interneti bağlayabiliyorum ama wifi da ağ tanımlanamıyor yada sınırlı erişim diyor ne yapmalıyım ? Sorun gidericiyi açtığımda bir şey çalışmasını engelliyor diyor hata konumu windowsun networking dosyası.Şu anda hala alıyorum hatayı.
Aldığım hatanın fotoğrafı:

[Resim: m2BENP.jpg]

Lütfen yardım edin.(Konu yanlışsa lütfen modaretörler değiştirsin)
[Resim: ZYrMdo.jpg]           
Öncelikle konunuzu gerekli kategoriye taşıdım. Yapmanız gerek ilk şey ağ sürücünüzün güncel versiyonunu indirin sonra kurulu olan sürücüyü kaldırıp PC 'nizi yeniden başlatın ve sonrasında tekrar güncel ağ sürücüsünü kurun ve sorunun devam edip etmediğini kontrol edin geri dönüş yapın sonrasına bundan sonra bakalım.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
Tamam deneyeceğim.Ama şuanda düzeldi yani ne zaman olacağı belli olmuyor.
[Resim: ZYrMdo.jpg]           

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Wan hatası melopit1 5 120 26/04/2019, Saat: 11:22
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Ağ Adresi Alınıyor ve İnternete Bağlanma Sorunu Windows XP muratbora 4 517 28/09/2018, Saat: 23:43
Son Yorum: met 61
  Başarısız ağ hatası Serhat Yanık 9 1,470 02/07/2017, Saat: 16:50
Son Yorum: BilgisayarcıGenç
  IP Adresi alınıyor.... hatası Yakup Altundal 2 1,171 10/02/2017, Saat: 23:30
Son Yorum: UzmanPC
  Windows 10 Baglanti Sorunu Yuşa Furkan Ay 1 1,588 01/09/2016, Saat: 22:36
Son Yorum: expert

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi