Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Mi Band 5 Fiyatına (Yaklaşık 300TL) Mekanik Klavye Önerileri
Xiaomi Mi Band 5 Fiyatına (Yaklaşık 300TL) Mekanik Klavye Önerileri Onlarlar Yada Önerebilecekler Varsa Sevinirim Bu Sıralar Klavyem Kafayı Yemeye Başladı Ve Bir Kaç Zaman İçerisinde Klavyeye İhtiyacım Olacakmış Gibi bir His Var İçimde Ama Yinede (Bana) İyi Dayandı Mebran Olmasına Rağmen
RAMPAGE KB-R90 ORION RGB Kırmızı Anahtar - 282 TL veya Rush PSYCHOLED RK909 RGB Mavi Anahtar - 290 TL bu 2 üründen birsini alabilirsiniz.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
(11/11/2020, Saat: 23:13)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: RAMPAGE KB-R90 ORION RGB Kırmızı Anahtar - 282 TL veya Rush PSYCHOLED RK909 RGB Mavi Anahtar - 290 TL bu 2 üründen birsini alabilirsiniz.

Teşekkürler Ben RUSH a Daha Çok Güvendim Beğendim Vede İçime Sindi Onu Bi Ara Alayım Yakınlarda Bir Ara Klavyede Tıkladığım W A S D Tuşları Özellikle Olmak Üzere Takılı Kalıyor da.
Mekanik anahtarlarda bu sorun olmaz. Mebran klavyelerde bu yaşadığınız sorun ile karşılaşırsınız genelde.
(13/11/2020, Saat: 21:37)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mekanik anahtarlarda bu sorun olmaz. Mebran klavyelerde bu yaşadığınız sorun ile karşılaşırsınız genelde.

zaten mebran kullanıyordum artık bıktım diyebilirim yani sinir bozmaya başladı kullandığım kılavyede ama bana iyi dayandı yinede normalde bi mebran bende 1 okul dönemi zor zar gider di bu 4 yıl falan oldu sanırım öyle bişey olması lazım markası Tigoes K22 ama hakkını yememek lazım cidden iyi dayandı diğer mebranlar göre :,D :,D
sizce https://urun.n11.com/klavye/rush-rk910-p...z-EALw_wcB sitesindeki Rush Rk910 İyimi Pek Güvenemedim Ama Bide https://urun.n11.com/klavye/rush-paladin...LmEALw_wcB Var Tabi Buda Rk910 Sizce Genel Olarak RK910 Alınırmı
Aslında daha iyisini buldum Bloody B328 Q LK Optik Switch - 251 TL - W/E/R/A/S/D/F tuşların kalitesi Optik Anahtarlara sahip ki bunlarda oyuncuların en çok kullandığı tuşlardır. Bu fiyata alınabilecek en iyi oyuncu klavyesi diyebilirim.

Ben olsam kesinlikle Bloody ürünü seçerdim. Eğer bunu almayacaksanız en iyi seçeneğiniz şimdilik Rush PALADIN RK910 ürünü gibi duruyor.
Aslında bloody daha iyi olabilir ben yine bakmaya devam edeyim inceleme falan en son kararlaştırırım hbulduklarım arasından bulduklarımı da atarım olmazsa
(17/11/2020, Saat: 00:48)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında daha iyisini buldum Bloody B328 Q LK Optik Switch - 251 TL - W/E/R/A/S/D/F tuşların kalitesi Optik Anahtarlara sahip ki bunlarda oyuncuların en çok kullandığı tuşlardır. Bu fiyata alınabilecek en iyi oyuncu klavyesi diyebilirim.

Ben olsam kesinlikle Bloody ürünü seçerdim. Eğer bunu almayacaksanız en iyi seçeneğiniz şimdilik Rush PALADIN RK910 ürünü gibi duruyor.

yurt dışından pek almak istemiyorum vergi ile falan daha fazla olabileceği için ama https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-...M-EALw_wcB
da buldum aynısı sanırım yani bi incelemelerini izleyip karar vermeye çalışıcam aynı zamanda biraz daha bakınırım klavyelere olmadı
NOT=Sadece Q W E R T A S D F Tuşları Mı mekanik Yoksa Hepsimi Anlamadım Ama İncelemelerde Umarım Açıklıyorlardır.
Size attığım ürün zaten o ve sadece W/E/R/A/S/D/F bu tuşlar Optik Anahtarlara sahip kalanı standart mebran klavye.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mekanik Klavye Switch'leri Nereden alabilirim. LustShot 4 36 22/11/2020, Saat: 01:33
Son Yorum: LustShot
  Sessiz Klavye,Mouse,Kulaklık Önerisi Furkansarımehmetog 1 46 21/11/2020, Saat: 23:27
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Tasarım için Klavye Mouse Tavsiye Black5410 1 25 21/11/2020, Saat: 14:19
  150-200₺ bandında sessiz klavye önerisi xlinus 2 60 16/11/2020, Saat: 11:16
Son Yorum: Sefa Batuhan
  Klavye, Mouse Önerisi DemirÖzdemir 1 44 16/11/2020, Saat: 00:30

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi