Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Y50-70 Yüksek FPS Düşük Performans Sorunu
(14/08/2019, Saat: 00:41)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten size önerebileceklerimi önerdim yazdıklarımı tamamen okudunuz mu? Başka bir öneri aklıma gelirse paylaşırım ama bu yazdıklarımı deneyin.

Dediğim gibi 2.50 GHZ'in üstüne çıktım söylediklerinizle. Ancak hem laptop bakımı olmasına rağmen hemde altında soğutucu olmasına rağmen ısı değerleri 3.10 GHZ'in üstüne çıktığında 100° ye ulaşmakta. Bu ısı probleminin önüne geçmem gerek. Bunun için önerebileceğiniz bir şey var mı diye sormak istedim.
Benim orada yazdıklarımım tamamı sadece frekansı arttırmak mı? Ben orada bir sürü tavsiyede bulundum size k.bakmayın ama okumadan benden başka tavsiye istiyorsunuz. Şuan için bulabildiklerim onlar. Başka bir çözüm bulursam yazarım.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(14/08/2019, Saat: 14:25)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim orada yazdıklarımım tamamı sadece frekansı arttırmak mı? Ben orada bir sürü tavsiyede bulundum size k.bakmayın ama okumadan benden başka tavsiye istiyorsunuz. Şuan için bulabildiklerim onlar. Başka bir çözüm bulursam yazarım.

Hocam söylediklerinizin hepsini yaptım diyorum. Driverlar DAHİL. Ve bunu belirtiyorum her seferinde kızarak atar yaparak konuşuyorsunuz hep üslubumla yaklaşıyorum. SÖYLEDİKLERİNİZİN HEPSİNİ YAPTIM TEKRAR SÖYLÜYORUM.
İyide yaptım demediniz konuşmaları okuyun önerimden sonra bana sadece frekans ile ilgili bilgi verdiniz diğerleri hakkında bir yorum yapmadınız, bende bunu söyledim. Ben kötü bir şey yada üslup bozacak bir yorum yapmadım.

Araştırdım tüm önerdiklerimi buldum ve olumlu/olmuz bir işe yarama potansiyeli olduğunu söylemiş herkes ekstra bir ayar veya öneri bulursam sizi bilgilendiririm.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aniden Fps Düşüşü sorunu YusufYıldız 1 30 Dün, Saat: 06:33
Son Yorum: ugur.gozaydin
  NVIDIA GTS 450 overclock 405 MHz kitlenme sorunu EmirhanSomay 1 15 15/08/2019, Saat: 11:06
  Gigabyte b350 Gaming 3 bios guncelleme sorunu Ate Mayt Fruitful 5 52 10/08/2019, Saat: 20:29
  İmleç sorunu helpmeshotend 3 39 30/07/2019, Saat: 21:41
  GTA V`DE DÜŞÜK FPS SORUNU Mehmet Can Kaya 1 74 09/07/2019, Saat: 23:22
Son Yorum: Enes Değirmenci

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi