Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Sistem Toplama (Sırf Kasa Bütçe 20K)
(19/09/2020, Saat: 22:35)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu şunu kim ortaya attıysa yeminle bir başlayacağım sonra susmayacağım Smile herkesi nasıl etkilemiş anlam veremedim bu işe. 3600X ile bile RTX 3080 kartını kullanabilirsiniz sorun yok burada alacağınız FPS değeri değişir sadece işlemci performansından kaynaklı ki ekran çözünürlüğü arttıkça işlemcinin önemi azalır yani bu konuda bir sorun yok. 3700X + RTX 3080 kullanabilirsiniz şuna takılmayın lütfen darboğaz söz konusu değil.

MSI vs. ben olsam marka takıntısı yapmazdım ASUS markası MSI markasından pek çok konuda daha başarılı bir markadır BIOS öncelikli örnek olarak. MSI seçebilirsiniz sıkıntı yok ama sırf marka yüzünden fazla para vermenin bence bir mantığı yok.

Gerçi bugün bir video daha izledim arkadaşın biri aldığım işlemciden daha  düşük işlemcilerde deniyor oyunda hiç bi sıkıntı gözükmüyor.Bu sistem işleri baya uğraştırıcı ve karışık 10k altı bi sistem olsa bu kadar düşünmem de 20k olunca insan 2 kere düşünüyor ister istemez Big Grin
Yahu delinin birisi kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı peşinden gidiyor onu anlamıyorum. Ona sinir oldum bu sorduğunuz soruyu soran 3-4 kişi daha vardı bana. Smile İçiniz rahat olsun sorun yok.
Facebook bağlantısıugur.baki.g
yalnız değilmişim Big Grin

(19/09/2020, Saat: 23:33)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu delinin birisi kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı peşinden gidiyor onu anlamıyorum. Ona sinir oldum bu sorduğunuz soruyu soran 3-4 kişi daha vardı bana. Smile İçiniz rahat olsun sorun yok.

o 3-4 kişiden biri benim Big Grin
(19/09/2020, Saat: 23:33)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yahu delinin birisi kuyuya bir taş atıyor 40 akıllı peşinden gidiyor onu anlamıyorum. Ona sinir oldum bu sorduğunuz soruyu soran 3-4 kişi daha vardı bana. Smile İçiniz rahat olsun sorun yok.

Doğru diyorsun hocam ne yalan söyliyim 3080 i düşünmeme sebebim o darboğaz muhabbeti ile monitörüm 4k olmadığı içindi yani boş yere 4k oynmayacaksam kartın %30-40 ından verim almak için almaya gerek duymamıştım o yüzden 3070 düşünüyordum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ekran Kartsız Sistem Tavsiyesi Bigby 26 253 3 dakika önce
Son Yorum: Enes Yavuz
  Sistem toplama hakkında Croless 21 249 32 dakika önce
Son Yorum: ugur.gozaydin
  17K Monitör dahil sistem önerisi kova47 6 51 1 saat önce
Son Yorum: kova47
  15K bütçe ile güçlü bir bilgisayar toplamak istiyorum. Kholous 5 56 5 saat önce
  Rtx 3070 li Sistem Bütçe 14K Feyyazbegen 51 1,386 5 saat önce

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi