Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YERLİ OTOMOBİL ÇIKTI
Yerli otomobil çıktı %100 elektrikli elektrikli araba forumu yoktu buna koydum k.b
http://www.genotomobil.com/
canlı test sürüşü var sitede
kör ama ateş edebilen adam WUZİMU
detaylı bilgi eklerseniz daha iyi olur yoksa konu kaldırılacaktır
başka bişey yok ki sitesinde dahi bilgi yok bu kadar bilgi var
kör ama ateş edebilen adam WUZİMU
Türkiye'de aslında yerli araba üretebilecek teknoloji zaten var, aslında bütün araba parçaları üretiliyor ve ihraç ediliyor. Mesele yerli araba üretmek değil yerli "marka" üretmek. Gümüzdeki asıl maliyet üretim maliyeti değil marka maliyeti ve marka değeri yaratmak. Mesela bizim tofaş şahinlerde şuan bir marka değeri oluştu, bir grup insan ne olursa olsun şahin olsun diyor. bunu küresel bazda oluşturabilirsek yerli araba başarılı olur, yoksa olamaz.
(09/12/2017, Saat: 19:40)daimy2017 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkiye'de aslında yerli araba üretebilecek teknoloji zaten var, aslında bütün araba parçaları üretiliyor ve ihraç ediliyor. Mesele yerli araba üretmek değil yerli "marka" üretmek. Gümüzdeki asıl maliyet üretim maliyeti değil marka maliyeti ve marka değeri yaratmak. Mesela bizim tofaş şahinlerde şuan bir marka değeri oluştu, bir grup insan ne olursa olsun şahin olsun diyor. bunu küresel bazda oluşturabilirsek yerli araba başarılı olur, yoksa olamaz.

bkz. Monster Notebook
Arkadaşlar lütfen eski konuları hortlatmayalım teşekkürler Smile
[Resim: ub6GUp.png]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi