Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtube Video Yöneticisi Hatası
Merhaba Dostlar. Yaklaşık 2 haftadır youtube video yöneticisi kısmına giriş yapamıyorum. Google Chrome kullanıyorum. 2 yıldır böyle bir hata almamıştım. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.
[Resim: p50OZq.png]
Chrome ve sistem çerezlerinizi temizlediniz mi?

Chrome için CTRL+SHIFT+DELETE tuşu kombinasyonunu kullanın tüm verileri Tüm Zamanlar için temizleyin.

Sistem için; ( Önce tarayıcıların hepsini kapatın sonra. )

%windir%\Prefetch
%windir%\Temp

Bu konumlara girip her şeyi seçip silin. Silinmeyenler olacaktır onları geçebilirsiniz.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin
(30/07/2019, Saat: 15:56)ugur.gozaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chrome ve sistem çerezlerinizi temizlediniz mi?

Chrome için CTRL+SHIFT+DELETE tuşu kombinasyonunu kullanın tüm verileri Tüm Zamanlar için temizleyin.

Sistem için; ( Önce tarayıcıların hepsini kapatın sonra. )

%windir%\Prefetch
%windir%\Temp

Bu konumlara girip her şeyi seçip silin. Silinmeyenler olacaktır onları geçebilirsiniz.

Yazdıklarınızı harfiyen yaptım. Maalesef hiç bir değişiklik olmadı.
Biraz araştırdım bir çözüm önerisi mevcut değil. Hata mesajında Google geri bildirim göndermek için bir seçenek varmış bunu kullanın tek öneri bulabildiğim bu.
Facebook bağlantısıBaki.Ugur.Gozaydin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Video kullanılamıyor hatası Canderin01 2 151 12/04/2019, Saat: 00:05
Son Yorum: Enes Değirmenci
  Video içerisi makale için telif gelir mi? Mütefekkir 5 181 22/03/2019, Saat: 01:44
Son Yorum: ugur.gozaydin
  Youtube tıklanma ve izlenme neden alamıyorum ? chnkyn 1 120 17/02/2019, Saat: 22:39
  İnstagram Video burakcangurbuz35 3 188 25/01/2019, Saat: 14:22
  Youtube Telif Hakkı İster Mi ? Onur19_19 4 234 17/12/2018, Saat: 19:41

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi