Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Youtuber'ların Instagram hesapları nasıl hackleniyor...
Son günlerde arka arkaya ınstagram hesapları hacklenmeye başlandı bende uzun bi araştırmadan sonra bu açığı buldum yani öyle sanıyorum daha doğru bu işe açık demek doğru olmaz çünkü yazılımsal bir hata değil aslında hata yada açıkta değil sadece ınstagramın zafiyeti sonucu ortaya çıkmış bir olay bulduğum yöntemi denemedim fırsatım olmadı fakat izlediğim bir youtuber ınstagram hesabının çalındığı için bununla ilgili bir video çekmiş o videode bilmeden bu yöntemin anahtar kelimesini söyledi yani muhtemelen bulduğum yöntem sağlam ve bu yöntemde kolay kolay eskiyecek gibi durmuyor ayrıca eğer google.com'da mehmet S...... diye kendi isminizi yada başkasının ismini arattığınız zaman fotoğrafları çıkmıyorsa  ınstagram hesabınızın yada o kişini ınstagram hesabı güvende denilebilirSmile ıntagram hesabınızın güvende olmasını istiyorsanız kendi fotoğraflarınız sanal ortamda olmasın (  bakın size ip ucu verdim) Big Grin
GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN FAKAT AYAK UYDURAMAYAN Nevi şahsına münhasır KİŞİ <PCMaster> İttire Kaktıra <PCMaster> Cool
Kimlik bilgilerimiz internette dostum foto olsa ne yazar
(01/11/2016, Saat: 20:32)TeknoSoft_YZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimlik bilgilerimiz internette dostum foto olsa ne yazar
 haklısın ama birinin ıns. hesabını almak istiyorsan bütün iş foto'da bitiyor Big Grin
GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEN FAKAT AYAK UYDURAMAYAN Nevi şahsına münhasır KİŞİ <PCMaster> İttire Kaktıra <PCMaster> Cool
boşkoy dostum vaktimiz yok Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Instagram sayfamı nasıl Facebook sayfama bağlarım? Azılı Kurt 0 463 26/06/2018, Saat: 20:37
Son Yorum: Azılı Kurt
  Instagram sayfasını Facebook sayfasına bağlama Azılı Kurt 3 473 20/06/2018, Saat: 17:55
Son Yorum: Enes Değirmenci
Information Instagram'ın Aylık Aktif Kullanıcı Sayısı 800 Milyon'a Erişti! Hakan Çal 1 521 26/09/2017, Saat: 19:33
Son Yorum: Hakan Çal
  İnstagram Hacklendi Kullanıcıların Bilgileri Satılıyor! furkancekmece 1 438 04/09/2017, Saat: 23:07
Son Yorum: UzmanPC
  instagram hesabı çalma banane6226 1 3,927 03/01/2017, Saat: 21:53
Son Yorum: OceanLaB

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi