1.000 TL ses kasılmayacak kulaklık önerisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Merhaba Arkadaşlar,

Ses kasmak gibi bir derdim yok.

Açık dünya oyunları oynuyorum sesi güzel ortam sesi dere ağaç sesi çıkaran sağlam bir kulaklık arıyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
Selamlar, şimdi oyun kulaklığı istemiyorum demişsiniz fakat 7.1 surround sadece ses kasmak için değil açık dünya oyunlarında da ortam seslerini en iyi vermek için üretilmiştir. Müzik kulaklığı versem, sesler belki daha canlı gelebilir fakat ortam sesleri sizi oyunun içine almaz. Yine de hangi ürünü istersiniz?

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
37
Selamlar, şimdi oyun kulaklığı istemiyorum demişsiniz fakat 7.1 surround sadece ses kasmak için değil açık dünya oyunlarında da ortam seslerini en iyi vermek için üretilmiştir. Müzik kulaklığı versem, sesler belki daha canlı gelebilir fakat ortam sesleri sizi oyunun içine almaz. Yine de hangi ürünü istersiniz?
1000 TL bandında gerçek 7.1 var mı ki hocam bana lazım olan şey titreşim ses kalitesi yani sizun dediğiniz gibi oyunun içine girmek.

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324

Hocam 800TL bandındaki bu ürün fiziksel 7.1. Aynı zamanda PCHocası kanalında incelemesi var bence bi inceleyin, titreşimi de mevcut. Bence memnun kalırsınız. Ses kalitesi olarak da ortalama üstü.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,070
1000 TL bandında gerçek 7.1 var mı ki hocam bana lazım olan şey titreşim ses kalitesi yani sizun dediğiniz gibi oyunun içine girmek.

Rush markasına ait Tussle ürününde 7.1 fiziksel var. Ancak kulaklık pilot kulaklığı gibi. Biraz boğucu. Basslar güzel, ses performansı da iyi. Kulaklığın pedlerini kaldırınca fiziksel hoparlörleri görüyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri