Çözüldü 1.5-2 Metre Type-C Hızlı Şarj Kablosu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Merhabalar.

Babamın telefonuna Type-C hızlı şarj kablosu alacağım telefonu Oppo Reno 2 Z 20 watt destekliyor 100 TL'yi geçmesin ve kalitesiz olmazsa güzel olur şimdiden teşekkürler.

bu ürünü buldum kaliteli ancak kablo kalın diyorlar.

Bu üründe var ancak hızlı şarj yazmıyor.

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Sizin attığınız baseus model kablo kaliteli midir kablosu.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Tekrara düşüyoruz size zaten "2 markada aynı kalitede ve iyi şirketlerdir. Birde McDodo var oda bunlar ayarında." şöyle bir cümle kurdum. Ugreen, BaseUS ve McDodo markaları denk ayarda kaliteli markalardır.

KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Tekrara düşüyoruz size zaten "2 markada aynı kalitede ve iyi şirketlerdir. Birde McDodo var oda bunlar ayarında." şöyle bir cümle kurdum. Ugreen, BaseUS ve McDodo markaları denk ayarda kaliteli markalardır.
Kendime alsam sorun yokta babama alacağımdan sıkıntı çıkamasın dedim baseus'un örgü kablolu modeli var mıdır

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Kendime alsam sorun yokta babama alacağımdan sıkıntı çıkamasın dedim baseus'un örgü kablolu modeli var mıdır
Alacağınız kablonun 5A yani 5 Amper aşağısında olmadığına emin olun önerdiğim markaların hepsi olur. 5A kablo 25W güç aktarıyor az biraz yanılma payı olduğu için 5A altında kablo seçmeyin.

KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Alacağınız kablonun 5A yani 5 Amper aşağısında olmadığına emin olun önerdiğim markaların hepsi olur. 5A kablo 25W güç aktarıyor az biraz yanılma payı olduğu için 5A altında kablo seçmeyin.
Önerilerin için teşekkürler. Hangisini alacağıma hâlâ karar veremedim ama baseus güzel gözüktü gözüme.

KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Type-C 2.4A ama PD kablo. Type-C soketinin son standartlarından ve 66W güce karar haberleşme desteği olan bir kablo türüdür. PD kablolar farklı bir kategori ama 66W güç aktarabiliyor. İşinizi görür.

KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Type-C 2.4A ama PD kablo. Type-C soketinin son standartlarından ve 66W güce karar haberleşme desteği olan bir kablo türüdür. PD kablolar farklı bir kategori ama 66W güç aktarabiliyor. İşinizi görür.
20 watt şarj cihazında sorun çıkarmaz değil mi ve 33 watt şarj cihazında çalışır mı?

KS

Arax

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
66W güce kadar bu kablo cihazın aktarabildiği maksimum hızda akış sağlayabilir. Zaten özelliği bu PD yapısının. Cihazın ihtiyacına göre aktarım yapıyor.
Bu bilgilere nereden ulaşıyorsunuz bu kablonun pd kablo olduğunu nereden buluyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri