10.000 TL TOPLAMA

r3dX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Eğer eğlence amaçlı değilde ciddi bir konu ise 10.000 tl gibi bir bütçeye gerek yok (Ekipmanlar göz önünde bulundurulmadan) 7.000 8.000 gibi bir rakama bilgisayar toplanır ayrıca 2-3 monitörlü bir sistem toplanabilir fakat benim tavsiyem İntel'in 7. nesil işlemcilerine değil Ryzen işlemcilere bakman ayrıca vaktin varsa Rx490 ı bekleyebilirsin :)

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Katılıyorum 10.000 tl az bir bütçe değil topladığın sistem de bileşenleri iyi seç ve yeni nesil işlemcileri bekle.

iyi forumlar

KS

recep1621

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Abim inşaat mühendisi bende 3 boyutlu grafik tasarımları yapıyorum abim autocad programlarını kullanıyor ben iste tridimax programlarını kullanmaktayım Ayrıca en profesyonel şekildede oyun oynamak istiyorum monitör klawye fare vs ihtiyacım yok şimdiden teşekkürler arkadaşlar

KS

recep1621

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Render yoğun seviyede denilemez ama normal derecede fakat beni yolda bırakmasın tam professıonel olmasada professıonel olsun genel anlamda hem iş hemde oyun bilgisayarı olacak ama oyun biraz ağırlıklı üzerinde çalıştıgımız oyunlar var oyunları piyasaya sürmeden önce kullanıp hatalarını falan görmek istiyoruz bunun için 10000 tl bütçenin yeteceğine inanıyorum şimdiden teşekkürler

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri