Öneri 10.000Tl Ye Kadar 2K Ips 27 İnch Monitör Önerisi.

Ziraeal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar,

Bir kaç gündür araştırıyorum normalde bütçem daha düşük ve 7 civarına istediğim özelliklerde monitörler var ama va paneller ve herkes va panel alınmaz diyince kafam karıştı, ghosting çok oluyormuş sanırım, bende bu kadar zorlayabilirim bütçemi maximum. Bu fiyat bandında monitör önerirmisiniz yukarı asagı ayarlı olması önemli. Denk gelmezse vada olur çok sorun çıkmaz derseniz ama ben pek anlamıyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
Buna bakabilirsin:

Odan çok fazla ışık alıyorsa yukarıdaki tuf daha iyi olur.

Onun dışında daha uygun olsun dersen:

KS

Ziraeal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Buna bakabilirsin:

Odan çok fazla ışık alıyorsa yukarıdaki tuf daha iyi olur.

Onun dışında daha uygun olsun dersen:
Hocam öneriler çok güzel ama curved istiyorum. Şu aşağıdaki modelle ilgili hiç bir bilgi bulamadım ama içim çok ısındı tek sorun va panel olması sizce nasıldır bir fikir verirmisiniz.
https://www.gaming.gen.tr/urun/3162...65hz-1ms-wqhd-curved-freesync-gaming-monitor/
Bütçede hepsi bir arada bulamama ihtimalide var ozaman düze razı olacağım sanırım. Ama hala bakıyorum gün içinde sipariş geçmem gerek.

Hocam 3 yıldan fazladır şu monitörü kullanıyorum, attığınız ayak sistemine alışamam gibi :(

Son düzenleme:

Aboxbtr

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Hocam öneriler çok güzel ama curved istiyorum. Şu aşağıdaki modelle ilgili hiç bir bilgi bulamadım ama içim çok ısındı tek sorun va panel olması sizce nasıldır bir fikir verirmisiniz.
https://www.gaming.gen.tr/urun/3162...65hz-1ms-wqhd-curved-freesync-gaming-monitor/
Bütçede hepsi bir arada bulamama ihtimalide var ozaman düze razı olacağım sanırım. Ama hala bakıyorum gün içinde sipariş geçmem gerek.

Hocam 3 yıldan fazladır şu monitörü kullanıyorum, attığınız ayak sistemine alışamam gibi :(
dediğiniz ürün olmaz çünkü ayak sistemine alışamamıssanız onu alamazsınız, ayrıca 2k ips 27 inch monitörlerde curved yok

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782

Yani istiyorsan alabilirsin. Ama ghosting black smearing gibi sorunlardan çok çekersin. Bütçende ips curved yok.
Black smearing:
Ghosting:
2feie2e0p3p51.jpg

KS

Ziraeal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
dediğiniz ürün olmaz çünkü ayak sistemine alışamamıssanız onu alamazsınız, ayrıca 2k ips 27 inch monitörlerde curved yok
Dostum yukarı aşağı var bunda en azından. Sağa sola dönüyor mu ondan emin değilim. Sizin attığınızın ayakları direkt emanet gibi duruyordu.

@Lory hocam bütçe esnetip şunu almaya değer mi güzele benziyor.

Lory

Monitör Uzmanı
Monitör Uzmanı
Tepki
782
Dostum yukarı aşağı var bunda en azından. Sağa sola dönüyor mu ondan emin değilim. Sizin attığınızın ayakları direkt emanet gibi duruyordu.

@Lory hocam bütçe esnetip şunu almaya değer mi güzele benziyor.
Evet renk olarak harika bir monitör. Bütçe arttırmaya değer.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri