10-14.000₺ Laptop Önerisi (Haziran 2022)

Eranseat58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar 10-14 k arası ryzen işlemcili ve harici ekran kartı olan bi gamer +office laptopu bakıyorum ısınma sorunu olmayan güçlü işlemciye sahip ve performanslı ekran kartlı laptop önerir misiniz ve hangi marka almalıyım laptop alırken kalite ve ısınma sorunu açısından

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Arkadaşlar 10-14 k arası ryzen işlemcili ve harici ekran kartı olan bi gamer +office laptopu bakıyorum ısınma sorunu olmayan güçlü işlemciye sahip ve performanslı ekran kartlı laptop önerir misiniz ve hangi marka almalıyım laptop alırken kalite ve ısınma sorunu açısından
Laptop olarak huawei öneririm hocam şık ince çerçeveli matebook d15 ryzen7 modelini önericektimde kalmamış ryzen 5 modeli var ama bence o da işinizi görür zaten ekranı 60hz oyunlarda o fpsi verir yanide hangi oyunları oynucaksınız birde o var ekran kartlı laptop o fiyatlara bulunur mu bilmiyorum ama araştırıp yazıcam tekrardan

KS

Eranseat58

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Laptop olarak huawei öneririm hocam şık ince çerçeveli matebook d15 ryzen7 modelini önericektimde kalmamış ryzen 5 modeli var ama bence o da işinizi görür zaten ekranı 60hz oyunlarda o fpsi verir yanide hangi oyunları oynucaksınız birde o var ekran kartlı laptop o fiyatlara bulunur mu bilmiyorum ama araştırıp yazıcam tekrardan
Sağolasın ya oynayacağım iki oyun var birisi basit bir oyun max %30 gpu ve cpu yer ama o oyunu oynarken obs studiodan 1080 fp 60 fps video çekicem buda işlemciyi baya yoruyor o yüzden işlemcinin güçlü olması lazım diğer oyunda güncel bir oyun oda ekran kartını baya yoruyor %99 unu kullanıyor eğer 4gb ise o ekran kartı

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
OBS üzerinden kayıt alırken Ekran Kartını ya da RTX çekirdeklerini kullanabilirsiniz. İşlemciyi eskisi kadar yormadan kayıt alabilirsiniz. RTX ile kayıt almak oyun performansınızı daha az etkileyeceği için o tarafa yönelmenizi tavsiye ederim. İstediğiniz bütçe bandında RTX 3050 ve 3050ti kullanan ürünler var.

Bu ürünlere bakabilirsiniz. Sonradan 8GB daha ram eklemenizi tavsiye ederim:

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri