10 bine bu sistem alınır mı?

imuurcwita

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamlar dostlar,

10k bütçem var şöyle bir sistem buldum;

Sizce alınır mı çoğunlukla online oyunlar oynayacağım valorant pubg mobile gibi ve elektrik gitme gelmelerine karşı ne gibi önlemler alabilirim daha iyi önerisi var bekliyorum

Moderatörün son düzenlenenleri:

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Merhabalar, Bütçeniz Fena Deyil Sistem Giriş Seviyesi Bir Sistem Alınabilir.

Ama Değiştirilmesi Gerekn Bazı Şeyler Var Bence.

Fotoğraflardaki Gibi Değiştirirseniz Sizin Uzun Yıllar Götürcek Sistem Olur.

Normal Haliylede Alınabilir Ama İleriye Dönük Yeni İşlemci Takarsınız Diye Ve Daha Performanslı Anakart Olsun Diye Değiştirin Derim.

Sistemin İçin Bulunan Kasa Kötü Bir Kasa BENCE Çünkü Egzoz Fanı Yok önde Az fanı Var Kötü Bi kasa Onuda Fotoğraftaki Gibi Değiştirip Alabilirsiniz.

Normal Haliylede Alabilirsiniz Ama Benim Seçtim Parçaları Seçerek Sizi Daha Uzun Yıllar Götürecek Ve Daha Kaliteli Bide İleriye Dönük Bir Sistem Almış Olursunuz.

FİYATTA ÇOK FARK OLMUYOR ZATEN.

1656251909195.png

1656251927993.png

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Başka Sorunuz, Varsa Sorabilirsiniz.

Hayırlı Olsun Şimdiden.

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
Sistem ekran kartı bakımından güzel fakat işlemcisi 10. nesil. Biraz eski kalıyor. Ayrıca DevilZoro'nun da bahsettiği değişiklikleri yapmanızı tavsiye ederim.

Genel olarak ortalama bir fiyat diyebilirim.

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Sistem ekran kartı bakımından güzel fakat işlemcisi 10. nesil. Biraz eski kalıyor. Ayrıca DevilZoro'nun da bahsettiği değişiklikleri yapmanızı tavsiye ederim.

Genel olarak ortalama bir fiyat diyebilirim.
Evet. Anakartıda O Yüzden Değiş Demiştim Kullanıcıya Dedim Gibi Alırsa Çok Daha Rahat Olucaktır İşlemcisinide İleri Zamanlarda Değiştirebilir.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
İslemci guzel gelmedi bana cok giriş seviyesi. Hocanin yeni sistemini bekleyebilirsiniz bi tik daha bütçe arttirabilirseniz

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Bence Şuanlık İdare Eder Bi İşlemci 2 3 Ay Sonra Yeni İntel İşlemci Alabilir Yada Bütçesi Varsa Şimdi Değiştirebilir.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
12100f olsa tadindan yenmez ama bu islemciyi begenmiyorum hem eski hem yetersiz.

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
679
10100f gayet güzel işlemcidir aslında. Gtx 1660 super için yeterlidir. Ve oyun performansı da AMD ryzen 3 3100 ve ryzen 5 2600 ü geçiyor. Kötü değil yani.
Amd kanadinda saydigin işlemciler de iyi değil hocam bence. 8 k lik bi sistem olsa neyse ama guncellemeye müsait değil komple satmasi lazim sistemi. Ama 12100f olsa ( fiyati da uygun) daha sonra 6600xt ye kadar gpu destekler

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
Amd kanadinda saydigin işlemciler de iyi değil hocam bence. 8 k lik bi sistem olsa neyse ama guncellemeye müsait değil komple satmasi lazim sistemi. Ama 12100f olsa ( fiyati da uygun) daha sonra 6600xt ye kadar gpu destekler
anakartı neden değiştirdik kullanıcı sonradan update etsin diye.

syberias

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
40
12100f olsa tadindan yenmez ama bu islemciyi begenmiyorum hem eski hem yetersiz.
yetersiz demek biraz hak yemek olmuş fiyatına göre performanslı bir işlemci ama intel core i3-12100F daha performanslı yeni nesil olduğu için

Miraha

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
47
adamın bütçesi bu yapcak bişey yok sanki isteyip demi rx 6600 xt almıyo

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri