Soru 1000-1500 TL Soğutma

alperenko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
1000-1500 tl civarı bi bütçem var iyi bir işlemci soğutucu almak istiyorum. Eğer çok iyi olur derseniz bütçeyi max 2300 civarlarınada zorlarım.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
İşlemci nedir ? İleride yükseltirim diyor musunuz ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Peerles asasin daha iyi diyorlar emin misiniz
Bunda 1 tane daha fazla ısı borusu var. Peerless de 6 tane bunda 7 tane var. Aralarında 3 5 derece oynuyor aynı fiyattayken o mantıklı kalmıyor. Kim daha iyi diyorsa bir daha ondan tavsiye alma.

Isı borularına bakabilirler :) Ayrıca Peerless Assassin ile phantom aynı fiyatta bulunabiliyorlar garip şekilde. Kasana sığarsa Phantom daha iyi.
Phantom 154mm peerless 155mm diye biliyorum bu arada :D

KS

alperenko

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Isı borularına bakabilirler :) Ayrıca Peerless Assassin ile phantom aynı fiyatta bulunabiliyorlar garip şekilde. Kasana sığarsa Phantom daha iyi.
Kasama sığıp sığmayacağını ramlere falan değmeyeceğini nerden anlayabilirim boyutlarını söylermisiniz bana

Telefonunu Çıkra

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Bunda 1 tane daha fazla ısı borusu var. Peerless de 6 tane bunda 7 tane var. Aralarında 3 5 derece oynuyor aynı fiyattayken o mantıklı kalmıyor. Kim daha iyi diyorsa bir daha ondan tavsiye alma.

Phantom 154mm peerless 155mm diye biliyorum bu arada :D
SE ve düz versiyonları arasında 2-3 mm oynuyor. Düz Phantom 157 mm :D

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
888
Kasama sığıp sığmayacağını ramlere falan değmeyeceğini nerden anlayabilirim boyutlarını söylermisiniz bana
Ramlerde sorun yaratmaz ya fanlar yukarı aşşağı takılabiliyor. Kasanız nedir ? İnternet sitesinde cpu yüksekliği yazar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri