100tl mikrofon önerisi

brsbkzrtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
evet beyler konu başlığındanda anlayacağınız gibi youtuberlik işine girmeyi planlıyorum 100tlye kaliteli bi mikrofon önerisi olan varmı

ve n11 ve gittigidyor ürünleri kaç güne teslim ediyor 

kafamdaki mikrofon şuanda trust 20378 MİCO USB MİKROFON

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Masaüstü mikrofon olduğu için Trust bu konuda çok iyi 100 TL'lik mikrofonundan güzel ses alabilirsin. 100 TL'ye alternatif olarak pek bir masaüstü mikrofon yok ne yazık ki..

KS

brsbkzrtt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
OceanLaB' Alıntı:
Masaüstü mikrofon olduğu için Trust bu konuda çok iyi 100 TL'lik mikrofonundan güzel ses alabilirsin. 100 TL'ye alternatif olarak pek bir masaüstü mikrofon yok ne yazık ki..

yorumunuz için çok teşekkür ederim fakat bazı sitelerde gördüğümden yazmak istedim değişik modeller felan birde birkaç ses testi izledim azbi cızırtı veriyor sanki

Emre Bilgiç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hortlatabilirmiyiz ? :D Arkadaşlar şimdi bende twich yayını yapmak istiyorum buna uygun çok pahalı olmayan ama kalitesindende ödün vermeyen bi fiyat performans mikrofonu almak istiyorum. kullandığım kulaklığın mikrofonu ile kayıt denemesi yaptım oyun içinde team speakde sesde problem yok ama kayıtta ki sesim çok arkadan geliyo oyunun sesi benim sesimi bastırıyor maalesef
o yüzden daha kaliteli farklı bi mikrofon kullanmak istiytorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri