Yardım 1080P 60-/-30Fps Neredeyse Kayıpsız Ekran Paylaşımı..!!!

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada yazdığım Gibi 1080p 60-/30FPS Neredeyse Kayıpsız Vede Ücretsiz Bir Biçimde Ekran Paylaşmak İstiyorum.. Ama Genel Olarak Discord Gibi Ücretli Oluyor Gördüğüm Kadarıyla.. Bundan Dolayı Sizlere Sormak İstedim Bildiğiniz Bir Yöntem Varmıdır Diyerekten..
Keza Ekran Paylaşımı İçin OBS Sanal Kamerayı Paylaşacağım Diyebilirim.. Ve Paylaştığım PC'de Kayıt Almak İçin Kullanacağım..
Neden Kendi PC'in Üzerinde Kayıt Almıyorsun Derseniz Malesef Sistem Yetersiz.. Hem Oyun Hem Yayın Hem Kayıt Yapamıyor Rx550 4gb + i5 2500 İkilisi Malesefkine..

NordicVK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Merhabalar -/- Selamlar Hocam(lar)..
Başlıktada yazdığım Gibi 1080p 60-/30FPS Neredeyse Kayıpsız Vede Ücretsiz Bir Biçimde Ekran Paylaşmak İstiyorum.. Ama Genel Olarak Discord Gibi Ücretli Oluyor Gördüğüm Kadarıyla.. Bundan Dolayı Sizlere Sormak İstedim Bildiğiniz Bir Yöntem Varmıdır Diyerekten..
Keza Ekran Paylaşımı İçin OBS Sanal Kamerayı Paylaşacağım Diyebilirim.. Ve Paylaştığım PC'de Kayıt Almak İçin Kullanacağım..
Neden Kendi PC'in Üzerinde Kayıt Almıyorsun Derseniz Malesef Sistem Yetersiz.. Hem Oyun Hem Yayın Hem Kayıt Yapamıyor Rx550 4gb + i5 2500 İkilisi Malesefkine..
Konuyu tam anlayamasamda farklı bir sistemden farklı bir sisteme görüntü aktarımı yapacaksanız capture card almanızı öneririm. Ürünün artısı görüntü aktarımı için ekstra bir güce ihtiyaç duymuyor olması mevcut ekranınızı veya yan ekranınızı dilediğiniz gibi hdmi kablo ile aktarım yapabiliyorsunuz. Çift sistem ile yayın yapanlar bu ürünlerin üst segmentlerini kullanıyor.

Dark 1080P 60FPS Video Capture USB Video Kayıt Dongle

KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Konuyu tam anlayamasamda farklı bir sistemden farklı bir sisteme görüntü aktarımı yapacaksanız capture card almanızı öneririm. Ürünün artısı görüntü aktarımı için ekstra bir güce ihtiyaç duymuyor olması mevcut ekranınızı veya yan ekranınızı dilediğiniz gibi hdmi kablo ile aktarım yapabiliyorsunuz. Çift sistem ile yayın yapanlar bu ürünlerin üst segmentlerini kullanıyor.

Dark 1080P 60FPS Video Capture USB Video Kayıt Dongle
Efendim Kısmen Doğru Anlamışsınız Ama Şöyle Bİr Durum Var Ben Ekranı Değil Komple OBS Görüntüsünü Aktaracağım Bundan Dolayı Bir Programdır Vsr İstedim..
Keza OBS İçerisinde Bİr SÜrü Eklentim Vsr Var Takip Edenler Vsr Ekrana Geldiğinde Videoda Da Görünsün İstiyorum.. Yani Yayından Neredeyse Farksız Ki BUndan DOlayı Program Dedim..
(Hobi Amaçlı Ve Para Kaynağı Olarak Görmeden Beleşe İçerik Üreten Biriyim Zaten).

Hocam Extradan Bİr Sorum Olacak OBS'de Kayıt Kısmında Yayın Ayarlarını Kullan Desek Extra 1 Performans Kaybı Yaşanır Mı Şimdilerde Olduğu Gibi Yoksa Aynı Performansda Devam Mı Eder..?!

Son düzenleme:
KS

necip5270392

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Hocam(lar)..
Sorunumu Kısmen Çözdüm Diyebilirim..
Keza İzlediğim Ve İzleyeceğim 2 Yol Var..

1.Yol-) Oyunu Harici GPU Olmayan Laptopuma İndirip Steam Link Üzerinden Oynatıyorum.. Böylelikle Yayın Ve Kayıdı Ana PC Üzerinde Yapabiliyorum..

2.Yol-) OBS NDI Eklentisini Kullanarak Oyunu Ana PC Üzerinde Oynayıp, Yayınını Yapıyorum.. Böylelikle NDI Eklentisi İle De Main Asset'i Laptop'a Yansıtıp Oradaki OBS İle Kayıt Alabiliyorum..

İsterseniz Sabitleyin Üste, Benim Gibi Hobiciler Bakabilir.. Yada Merak Edenler.!

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri