Soru 10K-15K Arası Telefon Önerisi

Mesandro

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhabalar ben 10k-15k arası telefon arıyorum çok karşılaştırma yaptım güzel bir telefon almak istiyorum yani şu anda kullandığım Galaxy A21S gibi zamanında 3k fiyata almıştım şu anda 10k'dan satılıyor genellikle bilgisayardan oyun oynarım ama telefondanda arada oyun oynamak istiyorum böyle çok kastırmasın örnek olarak pubg gibi bi oyunda 90fps vericek güzel bir telefon olsun istiyorum ben poco x6 proyu seçtim şuanlık ama daha iyi önerileriniz olabiliceğini düşündüm bu yüzden buraya yazdım şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim.

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
399
şimdi piyasada şöyle bir durum var senin teleofon 10k olmuş diyorsun hedef fiyat 10-15 değişince über bir performans olmucak ha telefonlar yeni olduğu için kasma durumu olmaz fakat performans olarak çokta über bir şey sunmaz. Önünde iki seçenek var ya mevcut eldekiyle devam etmek bir süre sonra bütçe yükseltip daha iyi bir samsunga geçmek. Yada daha bilinmedik markaların f/p ürünlerine yönelmek fakat buda optimizasyon ve sistem kararlılığı konusundan zayıf kalacaktır. ayrıca parça kaliteside düşük olacaktır. Bunları göz önünde bulundurmak lazım

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
yurtdışı cihazlara yönelebilirsiniz Antalyada iseniz yardımcı olayım hocam

qkhnsmsk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Samsung Galaxy A34 tavsiye ederim. Şuan 10.999 tl galiba 5 yıl güncelleme desteği var ve antutu puanı elindeki telefonun 3 katı. Ben kullanıyorum ve şahsen memnun ama pubg yüklemedim youtube da videoları vardır bakarsın. Ben baktım hard core pubg atmıyorsan düşük ayarlarda tatmin eder gibi ama tabi bütçe artırmakta mantıklı olabilir.

Bu konuda tek tavsiyem paranı TLde tutma derim.

Buda epeyde kıyaslaması :

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,152
Merhabalar ben 10k-15k arası telefon arıyorum çok karşılaştırma yaptım güzel bir telefon almak istiyorum yani şu anda kullandığım Galaxy A21S gibi zamanında 3k fiyata almıştım şu anda 10k'dan satılıyor genellikle bilgisayardan oyun oynarım ama telefondanda arada oyun oynamak istiyorum böyle çok kastırmasın örnek olarak pubg gibi bi oyunda 90fps vericek güzel bir telefon olsun istiyorum ben poco x6 proyu seçtim şuanlık ama daha iyi önerileriniz olabiliceğini düşündüm bu yüzden buraya yazdım şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim.
Samsung a34, samsung a54, samsung s20 fe ye bakabilirsin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri