60.000 TL ve üstü 110K PC Tavsiye

Nelxion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
İşlemci
Belirsiz
Ekran Kartı
Belirsiz
İstediğim birkaç şey : her oyunda stabil 2k oynatıcak
Asus rog helios olması lazım kasa (beyaz olan)
ve diğer parçalarında hepsini beyaz olması iyi olur
sıvı soğutuc 360mm ( 6 - 7k ya kadar)
yardım edebilecek varsa sevinirim

NordicVK

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

Ekran kartında indirim var kaçırmamanı öneririm. Sistem fiyatı ortalama 105.000 Tl ye geliyor. Bazı ürünlerde alternatif seçenekler mevcut tercihinize bağlı tamamen. Ekran kartı için şöyle bir alternatif bırakıyorum bütçenizi aşabilir.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773

Güç kaynağı daha da ucuza geliyor fiyattan düşün :)
Teşekkür. 1000 tl daha ucuzladı.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,176
Kuru cacık hocamın yaptığı sistem gayet güzel. SSD ve Güç kaynağı şunlarla değişebilir

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
773
Kuru cacık hocamın yaptığı sistem gayet güzel. SSD ve Güç kaynağı şunlarla değişebilir
Gittti bizim 1000 tl yine .:)Ama Enermax power için ,değer.

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
39

Ekran kartında indirim var kaçırmamanı öneririm. Sistem fiyatı ortalama 105.000 Tl ye geliyor. Bazı ürünlerde alternatif seçenekler mevcut tercihinize bağlı tamamen. Ekran kartı için şöyle bir alternatif bırakıyorum bütçenizi aşabilir.

o bütçeyle bu sistemde kasayı değiştiririm onuda
Asus ProArt PA602 E-ATX ile
ram alternatif olarak
Trident Z5 RGB 64 GB (2x32) 6400 MHz CL32 F5-6400J3239G32GX2-TZ5RW DDR5 Ram
olabilir madem bu kadar güçlü olacak
Zotac GeForce RTX 4080 SUPER TRINITY BLACK 16GB GDDR6X 256Bit DLSS 3 Ekran Kartı yaklaşık 2 k daha ucuz
ekran kartını es geçme
son not: nordicvk gayet güzel sistem hazırlamış daha ucuza parçaları değiştirebilirsin ama madem bu bütçeyi ayırdın birazda kaliteli donanım olsun düşürme proart kada helios tan daha iyi ve daha ucuz beyaz şart değilse ram de daha iyi bir alternatif ama genel olarak nordicvk listesine bağlı kal bu fiyata bir çok sistem toplanabilir kağıt üstünde iyide olabilir ama çok para ucuz etin yahnisi diye bir atasözüde var

Son düzenleme:

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,294
O kasa yerine çok daha hoş güzel kasalar var beyaz sisteme giden ne zaman alacaksınız sistemi ? Neye hizmet edecek ? Sadece oyun için mi olacak ?

galip

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
39
İstediğim birkaç şey : her oyunda stabil 2k oynatıcak
Asus rog helios olması lazım kasa (beyaz olan)
ve diğer parçalarında hepsini beyaz olması iyi olur
sıvı soğutuc 360mm ( 6 - 7k ya kadar)
yardım edebilecek varsa sevinirim
Cooler Master HAF 700 H700-WGNN-S00 ARGB 5 Fanlı ATX Oyuncu Kasası daha karizma daha güzel ama 3K daha pahalı asus helios cüssesine göre vasat bir kasa gr701 çok gösterişli bir o kadarda kullanışlı gt501 güzel gt502 tam gösteriş kasası haf 700 evo var standart masaüstü için gereksiz bir kasa herkesin takip ettigi bir kasa var ama helios o büyüklükteki bir kasa için vasat

KS

Nelxion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
O kasa yerine çok daha hoş güzel kasalar var beyaz sisteme giden ne zaman alacaksınız sistemi ? Neye hizmet edecek ? Sadece oyun için mi olacak ?
sadece oyun

bu arada kusura bakmayın bi kaç günlük bir elektrik kesintisinden sonra ilk defa cevap verebiliyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri