12.000 TL -16.000 TL Aralığında Gaming Laptop Önerisi (24.06.2022)

drmyg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

İyi akşamlar herkese,

Bilgisayardan çok anlamadığım için şu aralar youtube ve forumdan fiyat araştırması yapıyorum. Aslında benim bütçem 12 - 14 bin ₺ civarında. Bütçemi 16 bin ₺ yazmamın sebebi almışken biraz daha bütçemi zorlayıp daha iyisini almak istemem.

İzlediğim videolardan anladığım kadarıyla laptoplarda 3050 ekran kartlarının 4 gb vram olması ekran kartlarını çok kısıtlıyor.

Oyun olarak genelde cs go oynuyorum ama bilgisayarım olmadığı için. Alınca her türlü oynamayı düşünüyorum.

Sizin düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129

İyi akşamlar herkese
Bilgisayardan çok anlamadığım için şu aralar youtube ve forumdan fiyat araştırması yapıyorum. Aslında benim bütçem 12 - 14 bin ₺ civarında. Bütçemi 16 bin ₺ yazmamın sebebi almışken biraz daha bütçemi zorlayıp daha iyisini almak istemem. İzlediğim videolardan anladığım kadarıyla laptoplarda 3050 ekran kartlarının 4 gb vram olması ekran kartlarını çok kısıtlıyor.
Oyun olarak genelde cs go oynuyorum ama bilgisayarım olmadığı için. Alınca her türlü oynamayı düşünüyorum.
Sizin düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler
Ürünün fiyatı gayet iyi 3060 kartı olması güzel bir artı ki bu kart 90W TDP değerinde oda çok iyi. 3050 makinelere düşmeden alınabilir bir ürün. 8GB RAM sadece az ama oda yükseltilebilir.

s4lly

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
225
İyi akşamlar size de :)

Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz. Linkini bıraktığınız laptop fiyatına göre gayet güzel bir ürün.

Evet dediğiniz gibi 3050 ekran kartının 4Gb Vrame sahip olması oyunlarda eksi bir durum.

Eğer her türlü oyun oynamayı düşünüyorsanız ekran kartı olarak en az 3060'lı bir laptop almanızı tavsiye ederim.

Valla piyasada attığınız üründen daha iyisini bulamadım. Ben de o ürünü tavsiye ediyorum :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri