120 mm sıvı soğutmalar iş görür mü

KS

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
İşlemcin ısınan bir model değil , indirim kovalayım x53 RGB ya da X53 240 mm aio alabilirsin . Hem kasa ile de uyumlu olur. 1600 civarına düşüyor ara sıra. Geçtiğimiz ay 914 tl den almıştım . Kötü ürün değildir. Onun dışında hava soğutma isterseniz 1600 TL bütçe ile komple tüm kasayı rgb ışıklı fanlarla da donatabilirsiniz. Tavsiyem eğer kasa siyah beyaz arctic e-sports duo siyah olur. Ortalama 800 civarı bulunuyor. 800 tl bütçe ile de 6 adet argb arctic fan alınır. Kasa ön arka - cpu soğutucusu dahil tamamı argb fana çevrilir. Hem soğutman çok başarılı olur hem de görselin. Keyifli forumlar.
rgb ihtiyacım yok kasa aşağıda duruyor hiçbir şekilde görmüyorum kasam da mesh olduğundan dolayı hava konusunda iyi yine de teşekkür ederim

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
120mm sıvı soğutma için 1000-1100 TL vermek bana çokta mantıklı gelmiyor.
Aşağıdaki Dark AquaForce model sıvı soğutucuyu zamanında 2 farklı kullanıcıya önermiştim.
İkisi de dijital tasarım ile uğraşıyor ve üst seviye sistemlerde kullanıyorlar. Üründen çok memnunlar.
1659891693297.png

Bunun dışında biraz araştırma yaparak benzer veya biraz daha yüksek fiyatlarda farklı ürünler de bulunabilir.
1659891624047.png

Kişisel fikrim;
3000 TL para olması, illa harcamak veya en iyi, en üst soğutucuyu almak zorunluluğunu doğurmaz.
1300-1500 TL ödemek yerine, neredeyse yarı fiyatına elinizdeki sisteme uygun, işinizi fazlasıyla görecek hava soğutucular bulabilirsiniz.
"Yok hocam, ben sistemde sıvı soğutucu istiyorum" derseniz de, almışken 240mm'lik model almanızı öneririm. En azından aldığınıza değsin.

KS

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
120mm sıvı soğutma için 1000-1100 TL vermek bana çokta mantıklı gelmiyor.
Aşağıdaki Dark AquaForce model sıvı soğutucuyu zamanında 2 farklı kullanıcıya önermiştim.
İkisi de dijital tasarım ile uğraşıyor ve üst seviye sistemlerde kullanıyorlar. Üründen çok memnunlar.
Ekli dosyayı görüntüle 4031

Bunun dışında biraz araştırma yaparak benzer veya biraz daha yüksek fiyatlarda farklı ürünler de bulunabilir.
Ekli dosyayı görüntüle 4030

Kişisel fikrim;
3000 TL para olması, illa harcamak veya en iyi, en üst soğutucuyu almak zorunluluğunu doğurmaz.
1300-1500 TL ödemek yerine, neredeyse yarı fiyatına elinizdeki sisteme uygun, işinizi fazlasıyla görecek hava soğutucular bulabilirsiniz.
"Yok hocam, ben sistemde sıvı soğutucu istiyorum" derseniz de, almışken 240mm'lik model almanızı öneririm. En azından aldığınıza değsin.
tavsiyeleriniz için teşekkür ederim msi olan sorunluymuş araştırdım sanırım dark alacağım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri