Çözüldü 120x60 civarı bilgisayar masası arıyorum.

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
Arkadaşlar 27'' monitorüm var buna monitor-masa aparat veya standı takip kullanabilecegim bir masa arıyorum kısacası gaming masa olacak sağlam olması mühim bütçe 1000-2000 arası.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250
KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40

Bu masa sallanacak kolay klay dengesi bozulacak bir masaya benzemiyor. 120x60 da gaye4t yeterli bir ölçü. Genelde masalarda ayak kısımlarını önemseri ve mümkünse kenarları ahşapla kapalı olanları tercih etmem.
Ortasında ki demir hoşuma gitmedi ve aynı ürün kendi sitesinde 1400 TL.

İşin içinden çıkamadım çok para bayılmadan idarelik bunu alacağım başka fikri önerisi olan var mı?

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796

İşin içinden çıkamadım çok para bayılmadan idarelik bunu alacağım başka fikri önerisi olan var mı?
bu masayı almayın kullandım çok sallanıyor ve sizi çok rahatsız edecektir

KafadanKontak

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
250

Bu da olur tabii ki. Arkadaşım aynısının iki tarafı raflı olanını kullanıyor ve çok da memnun. Tek raflısını bilemem ama. Geçen günkü önerim için de fazla araştırma yapma fırsatı bulamadım, kusura bakma. Ben şu anda IKEA Malm kullanıyorum. Aslında onu öneririm ama monitör kollarıyla çok uyumlu değil maalesef. Fiyatı da hayli uçmuş.

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
buna bakın hocam
Vav bunu daha önce hiç görmemiştim ama diğerlerine nazaran daha sağlam duruyor.

buna bakın hocam
Monitörü stand ile masaya takacağım ona uygun bir kullanım sağlayabilir mi bu ürün bana ?

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Az önce link bıraktığım ürünü kullanmış olup yorum yazmanız çok işime yaradı açıkçası teşekkür ederim.
ne demek 2 kere kullandım farklı rengini çok sallanıyor ve arada oturduğun mesafe küçük rahat edemiyorsun
benim attığım hem sallanmaz hemde mesafe geniş daha rahat edersiniz bütçe varsa 140cm alabilirsin oda 800tl

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
masa alırken siyah masa alınmaz pişman oldum bidaha asla almam hergün temizlemek gerek çok toz tutuyor ve çay kahve içince leke kalıyor

KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40
ne demek 2 kere kullandım farklı rengini çok sallanıyor ve arada oturduğun mesafe küçük rahat edemiyorsun
benim attığım hem sallanmaz hemde mesafe geniş daha rahat edersiniz bütçe varsa 140cm alabilirsin oda 800tl
Onun linkini de bırakabilir misiniz mehmet bey sanırsam sitelerde sorun yaşıyorum.

masa alırken siyah masa alınmaz pişman oldum bidaha asla almam hergün temizlemek gerek çok toz tutuyor ve çay kahve içince leke kalıyor
Ama diğer renkleri 950 tl iken siyah 650 civarı nasıl yapıcaz o işi :D

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
KS

emir furkan dogan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
40