12100F Last Of Us Part 1 De 97 Derece

Xxentr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhaba last of us shaderlari yuklerken sıcaklık çok yüksek sisteme zarar verir mi?

Stok soğutucu var, montaji düzgün yaptım ayrıca termal macunda yeni zaten işlemciyi alali 1 ay yeni oldu.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Merhaba last of us shaderlari yuklerken sıcaklık çok yüksek sisteme zarar verir mi?

Stok soğutucu var, montaji düzgün yaptım ayrıca termal macunda yeni zaten işlemciyi alali 1 ay yeni oldu.
90 derece üstünde olması sıkıntı, kule tipi veya sıvı soğutma almanı öneririm, 97 derece hem performansını düşürür hem sorun çıkarır çok yüksek bir değer

KS

Xxentr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
90 derece üstünde olması sıkıntı, kule tipi veya sıvı soğutma almanı öneririm, 97 derece hem performansını düşürür hem sorun çıkarır çok yüksek bir değer

Hocam iyi bir kule soğutucusunun fiyati yüksekmis birkac aya alabilirim onu, onun yerine kisa vadede mx4 macun falan alsam derece duser mi?

ekhasan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam iyi bir kule soğutucusunun fiyati yüksekmis birkac aya alabilirim onu, onun yerine kisa vadede mx4 macun falan alsam derece duser mi?
Havalar sıcak kardeşim sıvı soğutma al. Bekli birikimini yap sıvı soğutma al.

furkangorur

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
124
1k kule tipi şuan 1 ay sonra 1.2-1.4 olma ihtimali var. 15 gün önce 900tl olan kule tipi şuan 90tl zam yemiş.

KS

Xxentr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
1k kule tipi şuan 1 ay sonra 1.2-1.4 olma ihtimali var. 15 gün önce 900tl olan kule tipi şuan 90tl zam yemiş.

Hocam odemem gereken fazla taksit var ekstra taksite giremem su an yapacak bir sey yok.

12100f için sıvı soğutma fazla olmazmı hocam gereksiz para israfı olur bence.

Bende oyle dusunuyorum normalde stok an yeterli diyorlar ama bende 97 dereceyi görüyor o yuzden kule tipi istiyorum.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
R7 3800X kullanıyorum stok fan ile ice Dragon sürdüm dün termal macunum tükendiği için (93lere çıkıyordu yük altı)
80lere düştü çok fark ettirmedi, soğutucu değişmeden macun pek bir işe yaramıyor ne kadar iyi olursa olsun.

Ayrıyetten 1 ay için yenilemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.

ekhasan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Hocam odemem gereken fazla taksit var ekstra taksite giremem su an yapacak bir sey yok.

Bende oyle dusunuyorum normalde stok an yeterli diyorlar ama bende 97 dereceyi görüyor o yuzden kule tipi istiyorum.
İşlemciye dikkat etmemişim 5600 de karıştırmışım başka birine yazarken de. Fiyatlara bak kardeşim yani kule tipi soğutucuyla sıvı Soğutma arasında fiyatlar tolere edebileceğin şekilde yakınsa sıvı Soğutma. Ama normalde arkadaş doğru söylüyor bu işlemci sıvı soğutmaya gerek yok

R7 3800X kullanıyorum stok fan ile ice Dragon sürdüm dün termal macunum tükendiği için (93lere çıkıyordu yük altı)
80lere düştü çok fark ettirmedi, soğutucu değişmeden macun pek bir işe yaramıyor ne kadar iyi olursa olsun.

Ayrıyetten 1 ay için yenilemeye gerek olduğunu düşünmüyorum.
Ama sendeki işlemcinin stok soğutucu güzel .

Wraith Prism iyidir. Arkadaşdaki zayıf​

yalnız kardeşim sen de tam oyununu seçmişin yani çoğu sistemi çok zorlayan bir oyun

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri