Soru 13.000₺ İle Ne Yapabilirim ?

-AlparslaN-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Merhaba, elimde 13.000₺ para var bu para ile alacağım hiç bir şey yok nasıl değerlendiririm ?

Not : Yakın zamanda bu paranın içinden 1.000₺ - 1.500₺ yakın bir para kullanıp yeni bir monitör alacağım bunun dışında para harcayacağım herhangi bir şey kalmıyor

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
ekipman al eğer yatırım düşünmüyorsan

F.A.L.C.O.N

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
49
Aktivitelere katıl derim. Depremden dolayı lig ertelendi, eğer herhangi bir takım tutuyorsan lig başlayınca güzel bir kategoriden koltuk al ve maça git ( ben Galatasaray Alanya maçına gitmiştim bu sezon ve mükemmeldi)

KS

-AlparslaN-

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
ekipman al eğer yatırım düşünmüyorsan
Bilgisayar ekipmanları benim isteğimi karşılıyor onun dışında yatırım yani paranın üstüne koyacak bir yer arıyorum kenarda dursun ve üstüne koysun

Aktivitelere katıl derim. Depremden dolayı lig ertelendi, eğer herhangi bir takım tutuyorsan lig başlayınca güzel bir kategoriden koltuk al ve maça git ( ben Galatasaray Alanya maçına gitmiştim bu sezon ve mükemmeldi)
Aslında bu parayı ileride çıkmasını tahmin ettiğim sağlık sorunları için kenarda tutuyorum

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
en mantıklısı altın o zaman gram altın al, alış satış birbirine yakın başka birşeye güvenilmez seçim var

falcoN_1

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
23
Bilgisayar ekipmanları benim isteğimi karşılıyor onun dışında yatırım yani paranın üstüne koyacak bir yer arıyorum kenarda dursun ve üstüne koysun

Aslında bu parayı ileride çıkmasını tahmin ettiğim sağlık sorunları için kenarda tutuyorum
Uzun vadede altın çok iyi
YTD

Kuveyt Türk öneririm

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
13k nın faizi çok bir şey olmaz eğer borsa biliyorsan oradan çevirebilirsin onuda bilmiyor isen altın
YTD

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri