13'' macbook küçük mü?

erbeq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
sadece yazılım için alıyorum sizce 13'' küçük mü?
şu an gaming laptop kullanıyorum 15.6''

kütüphanede vs kullanacağım için harici monitör alamam.
buna göre değerlendirip cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Eğer kendinizi geliştirecekseniz cidden yetersiz. İos developer için çok yetersiz. Sonuçta ekrana mobil emilatörü vs yansıtacaksınız.

KS

erbeq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Eğer kendinizi geliştirecekseniz cidden yetersiz. İos developer için çok yetersiz. Sonuçta ekrana mobil emilatörü vs yansıtacaksınız.
hocam prof olunca harici bi monitör alırım gibi düşündüm ama pişman olur muyum bilmiyorum. Şu anki laptopun ekranı büyük ama ekran teknolojisi çok kaliteli değil. Uzun süre zaman geçirince göz ağrıtıyor.
macbook buna iyi gelir diye düşünüyorum.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
hocam prof olunca harici bi monitör alırım gibi düşündüm ama pişman olur muyum bilmiyorum. Şu anki laptopun ekranı büyük ama ekran teknolojisi çok kaliteli değil. Uzun süre zaman geçirince göz ağrıtıyor.
macbook buna iyi gelir diye düşünüyorum.
Macbook iyidir, almayı düşündüğünüz mac in linki varmı? İlk başlarda yeterli olur belki. Çok sorun yaşarsanız monitör alırsınız. Ekran koruyucu gözlük olmadan olmaz. Yazılımcı olacak adama gözlük lazım :D .

KS

erbeq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Macbook iyidir, almayı düşündüğünüz mac in linki varmı? İlk başlarda yeterli olur belki. Çok sorun yaşarsanız monitör alırsınız. Ekran koruyucu gözlük olmadan olmaz. Yazılımcı olacak adama gözlük lazım :D .
macbook pro 2021 m1 8/256
normal gözlük kullanıyorum hocam. :D

KS

erbeq

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bence 8 ram yetersiz gelebilir. C# için yeterlidir ama ios için emin değilim. Gaming laptop özellikleriniz ne?
hocam İOS'a ben kendım öylesine çalışacağım belki fikrim değişebilir.
ryzen 7 4800h
1660ti
16gb ram
bu cihazı kardeşime vereceğim hem büyük geliyor hem de kütüphaneye vs giderken sıkıntı oluyor. fan sesi olsun ağırlığı olsun. hocam bir de ön lisanstan lisansa tamamlama durumum var eğer tamamlama şansım olursa bunu satıp üzerine belli bi para koyup 14'' veya 15'' mac alırım hem ram de yüksek olur. şu an için bununla idare ederim. bana fazla bile geleceğini düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri