1500 TL Altı Akıllı Saat

eneskaa6400

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Evet arkadaşlar telefonum samsung ve akıllı saat arıyorum
Su geçirmesin ve adım sayar doğru çalışsın yeter birde şık gözüksün bilinen markalar önerirsiniz daha iyi olur şimdiden teşekkürler

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Evet arkadaşlar telefonum samsung ve akıllı saat arıyorum
Su geçirmesin ve adım sayar doğru çalışsın yeter birde şık gözüksün bilinen markalar önerirsiniz daha iyi olur şimdiden teşekkürler
Honor Band 6 Akıllı Bileklik - Black
Bu akıllı bileklik saat kadsr herseyi kusursuz çalışıyor kanka yorumlara gir bak görürsün zaten al geç honnor huwainin alt markadı garantisi huwai

KS

eneskaa6400

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Honor Band 6 Akıllı Bileklik - Black
Bu akıllı bileklik saat kadsr herseyi kusursuz çalışıyor kanka yorumlara gir bak görürsün zaten al geç honnor huwainin alt markadı garantisi huwai
Kardeşim bununla huawei band 6 arasında kaldım herkes huawei biraz daha kaliteli diyor sence

Devrim59

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Kardeşim bununla huawei band 6 arasında kaldım herkes huawei biraz daha kaliteli diyor sence
Özellikleri aynı kanka dediğim gibi bu sana attığım saatide huwai üretiyor kendi tesisinde kendi saati daha pahalı olma sebebi arge parası harcıyor o yüzden fiyatı yüksek honnora arge harcamıyorlar huwai deki teknoloji hemen geçiriyorlar buna o yüzden 620 tl ye bu saat bedava boyut olarak ta apple wach gibi huwaiyi almazdım yakın zamanda bende bu honnoru alıcam kısmetse

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Honor zaten Huawei'nin, kalitesiz olmuyor ürünleri.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri