1500 TL yalnızca ets 2 için sistem

yusuf23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar öncelikle herkese iyi geceler bu foruma 1 saate yakın zamanda katıldım. Ben engelli bir bireyim bütçem kısıtlı psikolojik olarak engelliyim ets 2 oyununu oynadıktan sonra psikolojik olarak bana geldiğini moral ve motivasyon açısından faydalı olduğunu kendimde gördüm. Pc piyasası dolar kurunun yükselmesi ile birlikte tabi ki biz bütçesi kısıtlı olan kişiler içinde cep yakıcı olduğunu da belirtmek isterim. Sizden istirhamım, bana 1500 TL'lik bir oyun pc toplamanız. Çünkü ben anlamam böyle şeylerden 1 yıldır araştırma yapıyorum ama bir türlü tatmin edici cevaplar kimseden alamadım daha doğrusu, benim engelli olmamdan faydalanmak isteyen bir çok kişiler oldu güven meselesi diyebiliriz. Sözü uzatmadan konuya giriş yapmak istiyorum. Bu siteyi internet üzerinden sörf yaparken buldum gördüğüm kadarıyla işin uzmanı bir sitedeyim bu da memnun edici bir durum ikincisi ise birçok faydalı makaleler kaleme alınmış tecrübe edilmiş bir site. Ben sistemden anlamam kısmet olursa Nisan ayında bana bu hususta yardımcı olur musunuz 1500 TL'lik sadece ets 2 oyununu oynayabileceğim iyi bir sistem için? Şimdiden teşekkürler..

KS

yusuf23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yaptığınız sistem önerisi için teşekkür ederim bu sistemi nerden temin edebiliriz yani alım için

KS

yusuf23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Çok teşekkür ederim hayırlısı Nisan ayında yine size danışarak bu sistemi alırım İnşaAllah o zamana kadar dolar kuru da düşer de rahatlarız..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri