150TL Kadar Hangi hoparlörü almalıyım? (Mart 2022)

Ege Erkoç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar,

Sistemim için hoparlör almak istiyorum fakat çok para harcamak istemiyorum. Benim için çok aşırı sesli bir şeye gerek yok. Sadece kulaklıktan sıkıldığında video izleyebileceğim veya ödev yaparken falan şarkı dinleyebileceğim bir şey istiyorum. 100,150 bandında bir şey önerebilir misiniz çok harcamak istemiyorum.

beratgulserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Hangi hoparlörü almalıyım?

Ben de araştırıyordum ama fiyatlardan sonra araştırmayı bıraktım açıkçası :/ Kulaklık bağlayıp öyle devam ediyorumm bu zamanda elde ne varsa onunla idare ettiriyorlar maalesef..

Androeat

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
283
Cvp: Hangi hoparlörü almalıyım?

Bu fiyat bandındaki hoparlörlerin vereceği performans aşağı yukarı aynı. Ama benim izlenimim "gaming" adı altında satılan çoğu RGB'li hoparlörün nispeten daha kötü olduğu yönünde.
Bence Trust olanı alırsanız gayet işinizi görür. Eğer bilinen bir marka olsun diyorsanız Logitech olanı, biraz güzel dursun diyorsanız Rampage olanı tercih edebilirsiniz.

tropak22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Hangi hoparlörü almalıyım?

Androeat' Alıntı:
Bu fiyat bandındaki hoparlörlerin vereceği performans aşağı yukarı aynı. Ama benim izlenimim "gaming" adı altında satılan çoğu RGB'li hoparlörün nispeten daha kötü olduğu yönünde.
Bence Trust olanı alırsanız gayet işinizi görür. Eğer bilinen bir marka olsun diyorsanız Logitech olanı, biraz güzel dursun diyorsanız Rampage olanı tercih edebilirsiniz.

Güzel tavsiyeler , elinize sağlık

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri