17.000-20.000 TL 16-20K Arası Kasa Tavsiyesi

Arsene

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
.
Ekran Kartı
.
Merhaba arkadaşlar kendi sistemim sorun çıkarmaya başladığı için yeni kasa alacağım maksimum 20k( hedef 17-18 bandına bitirmek) olacak şekilde kasa tavsiyelerinize açığım şimdiden teşekkürler
*Ekran kartı nvidia ilk tercihim amd ile barışamadım bir türlü*

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,146
Merhaba arkadaşlar kendi sistemim sorun çıkarmaya başladığı için yeni kasa alacağım maksimum 20k( hedef 17-18 bandına bitirmek) olacak şekilde kasa tavsiyelerinize açığım şimdiden teşekkürler
*Ekran kartı nvidia ilk tercihim amd ile barışamadım bir türlü*

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Buna işlemci r5 5600 seçersiniz 20k olur. Fiyat düşmesi için kasayı en ucuz olan modeli seçebilirsiniz SSD yi kioxia yapabilirsiniz.

KS

Arsene

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Teşekkürler arkadaşlar inceliyorum sağolun

KS

Arsene

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aktif birileri varsa çok sevinirim yeni konu açmak yasaktır sanırım. Son olarak aşağıda ilettiğim kasaya karar verdim ama fiyat performans açısından uzun süre kullandırır mı ve ileriye dönük bir sistem midir bilgilendirirseniz çok sevinirim
bu modelin kasa seçimini aquaris modeli yaptım beyaz olan stokta olmadığı için ve ramleri gskill ile değiştirdim. Tavsiyelerinize açığım saygılar.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
Aktif birileri varsa çok sevinirim yeni konu açmak yasaktır sanırım. Son olarak aşağıda ilettiğim kasaya karar verdim ama fiyat performans açısından uzun süre kullandırır mı ve ileriye dönük bir sistem midir bilgilendirirseniz çok sevinirim
bu modelin kasa seçimini aquaris modeli yaptım beyaz olan stokta olmadığı için ve ramleri gskill ile değiştirdim. Tavsiyelerinize açığım saygılar.
En uygun sistem bu gibi gözüküyor. Güç kaynağı hakkında bilgim yok.

KS

Arsene

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
tek bilgi 650w 80+ bronz olduğu hocam sanırım gamegarajın kendi psuları sizce sorun çıkarabilir mi?

Hocam bir de ssd kısmı kafamı karıştırdı netac nv2000 ve kioxia arasında okuma yazması netacın daha hızlı gözüküyor ama marka olarak hiç duymadığım için bilemedim.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
979
tek bilgi 650w 80+ bronz olduğu hocam sanırım gamegarajın kendi psuları sizce sorun çıkarabilir mi?

Hocam bir de ssd kısmı kafamı karıştırdı netac nv2000 ve kioxia arasında okuma yazması netacın daha hızlı gözüküyor ama marka olarak hiç duymadığım için bilemedim.
Netac sıkıntı yaratmaz ama o modelde DRAM yok kioxiada var. İstersen PSU çok dert olacağını sanmam ne olur ne olmaz bütçe olunca indirimli bir psu bulup değişebilirsin istersen.

KS

Arsene

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Netac sıkıntı yaratmaz ama o modelde DRAM yok kioxiada var. İstersen PSU çok dert olacağını sanmam ne olur ne olmaz bütçe olunca indirimli bir psu bulup değişebilirsin istersen.
Teşekkür ederim hocam bu şekilde kioxia ile değiştirip sipariş vereceğim emekleriniz ve yönlendirmeniz için de ayrıca teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri