16K a bu pc alınır mı?

egemen6099

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaşlar anakart tükenmiş sanırım onun yerine b450m ekledim. Ryzen 5 5600 ve inno3d rtx 3060 ti a upgrade yaptım. Bu fiyata alınır mı?

Addoganli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Arkadaşlar anakart tükenmiş sanırım onun yerine b450m ekledim. Ryzen 5 5600 ve inno3d rtx 3060 ti a upgrade yaptım. Bu fiyata alınır mı?
Fiyat olarak güzel sistem, siteyi şu sıralar araştırıyorum. Güvenilir gibi. Şimdiden hayırlı olsun.

KS

egemen6099

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İnno yerine palit eklemeniz daha uygun olur. Alınır, güzel F/P sistem.
Palit i ekledim şimdi ikisinin arasında ne fark var? Bir de ben şuan yurt dışındayım bu kasayı ananeme aldırcam 2 ay köşede açılmamış şekilde dursa bir sorun olurmu? şimdi zam gelir diye erkenden almak istiyorum.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Palit i ekledim şimdi ikisinin arasında ne fark var? Bir de ben şuan yurt dışındayım bu kasayı ananeme aldırcam 2 ay köşede açılmamış şekilde dursa bir sorun olurmu? şimdi zam gelir diye erkenden almak istiyorum.
Sistemde problem çıkarsa iade hakkınız kalmaz. Direkt olarak garantiye gider. Kullanılmış ürün olarak görüleceği için problem yaşanabilir ancak seçenek size kalmış. Palit innoya göre daha kaliteli ve köklü bir firma.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri