Yardım 1700 TL Ye Mause Önerisi?

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
Beyler ben msı gm41 düsünüyorum baska öneriniz varmı?

Tatino

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Güzel bi mouse mu
hocam bu mause u baya yayıncılar felan kullanıyor yani f/p denince akla Model O gelir sevilmesinin sebebi hafif ve delikli olması delikli olması avcunuza hava gelmesini sağlıyor bu sayede eliniz oyun oynarken terlemiyor ve daha hafif yapıyor
bu mause'un özel programları felan da var ama tabikide başka güzel mauselarda vardır

KS

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
hocam bu mause u baya yayıncılar felan kullanıyor yani f/p denince akla Model O gelir sevilmesinin sebebi hafif ve delikli olması delikli olması avcunuza hava gelmesini sağlıyor bu sayede eliniz oyun oynarken terlemiyor ve daha hafif yapıyor
bu mause'un özel programları felan da var ama tabikide başka güzel mauselarda vardır
Bro eğer dpı karsılaşması yapıcksak msı gm41in dpı"20000" Glouros mouse sunun ise "12000" dpı buaradaki 8000 dpı çok bi fark yaratımı @Sahuraka

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,488
İkisi içinde kulanılabilin bi model bulabilirmisin lütfen

ikisi için olamaz bilgisayarda kullanabilmen için ya ethernet kablosu ile yada usb şeklinde wifi sağlayıcısı alman lazım

KS

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17

ikisi için olamaz bilgisayarda kullanabilmen için ya ethernet kablosu ile yada usb şeklinde wifi sağlayıcısı alman lazım
Bu anakartta wifi özelliği yoksa geçerli dimi

KS

CrinsonDamge

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
17
bu modem güçlendirici kanka buna ethernet takarsan pc ye bağlanır telefona normal wifi ile bağlanır
Yani ertherneti direk pcye takmadan dolaylı biçimde ulaştırıyoruz ara kablo ile iki modem yapmak gibi modem»erthernet»M.güçledirici sonuç olarak kablosuz bağlantı dimi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri