Yardım 170Tl Mausepad Önerirmisiniz.

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhabalar yakın zamanda (bugün) aldığım mausepad sorunundan sonra başka bir mausepad almaya karar verdim. Direk uzun bir mausepad istiyorum fakat fiyat konusunda çok yukarılara çıkamam. Max 170tl, şuan elimdeki fareyi direk masamda oynatıyorum herhangi bir ped yok. Çok güzel akıyor ve mausepad alınca da böyle devam etmesini istiyorum :D.

Şuanki mausepadi oyunlarda hızlı haraket ettirince fare dönmüyor.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhabalar yakın zamanda (bugün) aldığım mausepad sorunundan sonra başka bir mausepad almaya karar verdim. Direk uzun bir mausepad istiyorum fakat fiyat konusunda çok yukarılara çıkamam. Max 170tl, şuan elimdeki fareyi direk masamda oynatıyorum herhangi bir ped yok. Çok güzel akıyor ve mausepad alınca da böyle devam etmesini istiyorum :D.

Şuanki mausepadi oyunlarda hızlı haraket ettirince fare dönmüyor.
Hocam elimde kenarda boyle bi mousepad duruyordu 3-4 tane vardi bende. 1 sene falan kullanildi mouse kullaniminda sıkınti yasatmiyor. Kabul ederseniz size vermek isterdim
IMG_20230315_201611.jpg

KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Uzun bir mouse pad arıyorsanız alınabilir.
Yorumları pek de iç açıcı gelmedi almalımıyım?

Hocam elimde kenarda boyle bi mousepad duruyordu 3-4 tane vardi bende. 1 sene falan kullanildi mouse kullaniminda sıkınti yasatmiyor. Kabul ederseniz size vermek isterdim Ekli dosyayı görüntüle 17164
Ne kadara bırakırsın. Nasıl göndereceksin, ben bu tarz işlerden pek anlamam.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Yorumları pek de iç açıcı gelmedi almalımıyım?

Ne kadara bırakırsın. Nasıl göndereceksin, ben bu tarz işlerden pek anlamam.
Forumda ikinci el yasak zaten. Para talep etmiyorum. Kenarda duruyordu sizin isinize yarar. Kargo Ile gonderim saglayabilirim. Kesinlikle ucret talep etmiyorum

KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Forumda ikinci el yasak zaten. Para talep etmiyorum. Kenarda duruyordu sizin isinize yarar. Kargo Ile gonderim saglayabilirim. Kesinlikle ucret talep etmiyorum
Kabul edebilirim. Teşekkür ederim :D, Nasıl ulaştırabilirsiniz. Adresi bana yakın bir kargo şubesinin adresini mi vermem gerekiyor yoksa direk evin mi?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Kabul edebilirim. Teşekkür ederim :D, Nasıl ulaştırabilirsiniz. Adresi bana yakın bir kargo şubesinin adresini mi vermem gerekiyor yoksa direk evin mi?
Istanbul pendikteyim ben. Yakinsaniz gelebilirsiniz veya adresinize kargolarim 30-40tl ucret cikar

KS

erenkut

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Istanbul pendikteyim ben. Yakinsaniz gelebilirsiniz veya adresinize kargolarim 30-40tl ucret cikar
Ben Ümraniye çarşı da oturuyorum. Sana bir yerden adresimi atayım sen gönderirsin. Ama nereden atayım adresi? Kargo ücreti çok fazla çıkmaz değil mi? Arkadaş kitap göndermişti bir ara gerçi daha uzaktı o ama 110tl tutmuştu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri