17.000-20.000 TL 18.000 Tl'ye Hazır Sistem Önerisi.

UygarKorkmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
Daha toplamadım
Ekran Kartı
Daha toplamadım
Herkese merhaba, 18.000 TL bütçem var. Bilgisayar toplama ile ilgili fazla bir bilgim yok o yüzden hazır sistem toplayacağım. önerileriniz varsa yardımcı olabilir misiniz. Bu arada sadece kasa için 18.000 TL bütçem var.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
938
Sadece freedos ve windows 11 var.
İşletim sistemi seçmeden satın alacaksınız. Windows kurmak paralı bir şey değil. Windowsu kurduktan sonra etkinleştirmek isterseniz Windows Key satın almanız gerekiyor. Windowsu etkinleştirmeye gerek yok ama illa etkinleştircekseniz yan sitelerden uygun fiyatlı 100 200tl ye Key satın alıp kullanablirsiniz.

• Beğen
Reactions: EER
KS

UygarKorkmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yanında işletim sistemi yok yazıyor benimde kafam karıştı.

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (1078).png
    Ekran Görüntüsü (1078).png
    9.6 KB · Görüntüleme: 7

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
938
Yanında işletim sistemi yok yazıyor benimde kafam karıştı.
İçine windows kurmayacaklar işte siz evde kendiniz kurarsınız. Veya herhangi yakında bir bilgisayarcı varsa orda da halledebilirsiniz. Evinizde bir bilgisayar ve flashbellek var mı ?

KS

UygarKorkmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Anladım, birde attığınız kasada bütün parçalar tam gelecek değil mi?

Tamamdır.
even montajlı şekilde gelicek sadece ekran kartı demonte kutuda gelir taşıma sırasında sallanıp hasar görmesin diye onuda çok basit şekilde pinlere oturtup takıyorsunuz sonra baslatabilirsiniz sisteminizi

KS

UygarKorkmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
even montajlı şekilde gelicek sadece ekran kartı demonte kutuda gelir taşıma sırasında sallanıp hasar görmesin diye onuda çok basit şekilde pinlere oturtup takıyorsunuz sonra
even montajlı şekilde gelicek sadece ekran kartı demonte kutuda gelir taşıma sırasında sallanıp hasar görmesin diye onuda çok basit şekilde pinlere oturtup takıyorsunuz sonra baslatabilirsiniz sisteminizi

Teşekkürler.

• Beğen
Reactions: EER

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri