17.000-20.000 TL 18-19 K Ya 4060 Li Hazir Si̇stem Kazik Mi?

Katarina Du Couteau

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
intel
Ekran Kartı
3060-4060
22 k bütçe ayırdım kendime ve beni yıllarca sıkıntı çıkarmadan idare edebilecek bir kasa istiyorum bu yüzden arkadaşım ve bir tanıdıkdan tavsiyeler alıp 3060 ti - intel - asus/msi ( tanıdık, amd nin başlarda iyi olduğunu fakat ileriki süreçde çok hızlı şekilde yıprandığından uzun vadeli kötü olduğunu asus veya msi alırsan daha uzun süre gider dedi ) üzerinden bütün sistemi kaliteli 0 a bir araştırma yaptım ne tür şeyler bulabilirim diye ortalama ve şu tür bilgisayarlar buldum ( bulunduğum yerde vatandan alışveriş yapmayı planlıyoruz bundan dolayı genel olay vatan markası üzerinden dönüyor )
başka bir arkadaşsa bana 4060 ti ya 18k 19k ya hazır sistem var itopya vb sitelerde de ve şu sistemi attı ( başka 18 19 a 4060 sistemlerde vardı attığı ancak onları şu anda bulamadım )
https://www.gaming.gen.tr/urun/3510...8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
ama 4060 için araştırma yaptığımda 4060 ın fiyatı ORTALAMA 15k olduğunu gördüm ama arkadaşım bak 12k ya 11k ya da var diyor ama ben ortalaması hatta en düşük ortalaması 15 olan 4060 ın 11k ya satılırsa onun kalitesiz bir mal olduğunu düşünüyorum.
ve ortalama 15k olan bir ekran kartının komple pc kasasından ramine herşeyiyle 18 19 lara satılması bana hiç mantıklı gelmiyor siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz yoruma ihtiyacım var teşekkürler

kanekiyi severim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15

Kafanıza göre özelleştirerek alabilirsiniz.(Aynı fiyata ti modeli varsa onu almanız daha mantıklı olur tabii ki)

Kafanıza göre özelleştirerek alabilirsiniz.(Aynı fiyata ti modeli varsa onu almanız daha mantıklı olur tabii ki)
Kasada stok kalmamış sanırım lian li olanı ekleyince fiyat ne oluyor göremiyorum şu an ama gene de iyi fiyat olur.

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91

Kasada stok kalmamış sanırım lian li olanı ekleyince fiyat ne oluyor göremiyorum şu an ama gene de iyi fiyat olur.
Geldi hocam 17.999 alabilirsiniz şu anda.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri