189 TL Fiyatıyla Rakipsiz Tam Kablosuz Kulaklık

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
[font=Helvetica, Arial, sans-serif][font=Helvetica, Arial, sans-serif]Pc Hocası'ndan herkese merhabalar. Bugün bir ürün incelemesi değil de yaklaşık 1 Aydır kullanmış olduğum fiyatıyla öne çıkan QCY T1C model tam kablosuz kulaklıktan bahsedeceğim.189 TL gibi bir fiyat ile incehesap.com üzerinden satın almış olduğum bu kulaklık ile günlük kullanımda neler yaptığı ile başlayalım. [/font][/font]

28y9ym.jpg

1 Aylık kullanımımda beni en çok şaşırtan konu ürünün şarj performansı oldu.Benim gibi normal bir kullanıcı iseniz evden işe , işten eve gibi durumlarda yaklaşık 1 hafta gibi bir kullanım süresi alabiliyorsunuz. Ürün kullanımı beni bu kadar şaşırtmış iken fiyatını göz önüne aldığımız karşılaşmış olduğum ses performansından da etkilendiğimi söylemem yanlış olmayacaktır.

Hem dışarıdaki sesi kesme, hem de içerideki sesi dışarıya yansıtmaması konusunda fazlasıyla memnun kaldım. Ürünü ilk iki gün yanlış takmamdan dolayı sesleri az bulmuştum.Kullanım kılavuzunu incelediğim zaman doğru kullanımını uyguladığımda anlık yüz ifadem inanılmazdı :D . Ses seviyesi yüksek ve net , bass oranınında bu fiyattaki bir ürüne göre fazlasıyla iyi olduğunu belirtmem gerekiyor. Tabi bu kadar güzel özellikler bir arada iken araya üründe iyi olmayan bazı özelliklerde var.

QCY T1C'de her iki kulaklıkta da mikrofon olmasına rağmen sesinizi karşı tarafa iletmek bir hayli zor. Ancak çok telefon görüşmesi yapan biri değil iseniz bu kulaklık ile güzel vakit geçireceğinizin garantisini verebilirim. 

Bugün farklı birşey yaparak ürün deneyimimi sizlerle paylaştım.Ürünü almayı düşünen üyelerimize de ürünü tavsiye ettiğimi belirterek konuyu kapatıyorum. Görüşmek üzere... 

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri