Yardım 19K'ya Monitör Sistem Önerisi

Emre4K

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Bekliyorum beni 5 6 yıl götürecek bi sistem olursa o kadar yaşicaz mı belli değil

KS

Emre4K

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
sistem iyise olabilir

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
bütçeni 500-1000 arttırırsan dostum

sana bu ikisini öneririm monitör güzel hem IPS panel hemde 165 hz 0.5 ms oyun için

amd istemeye bilirsin watman hatasından dolayı ama şöyle demek gerekirse bende 6500 xt kullanıyorum dostum 9 aydır toplasan 5 kere falan yaşadım bu olayı öyle çok sık karşılaşılan bi durum deil

bu 2. atıcam kasa biraz daha uygun bu arada ilk attıgım sistemdeki dış kasayı ASUS TUF GT301 ile değiştiriyorsun + 397 TL fiyat farkı çıkıyor

2. düşük bütçeli kasa

hangisi daha mantıklı dersen 1.5k için bunu almanı tavsiye etmem ilk sistem kaçınılmaz fırsat dostum

RaYles

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
107
hocam vatan mediamarkt itopya sinerji magazalarından almayı düşünüyorumm ona göre atar mısınız
gaming gen güven sıkıntınız olmasın ama yinede sizin isteklerinize göre atabilirim

gaming gen güven sıkıntınız olmasın ama yinede sizin isteklerinize göre atabilirim

şuan bunu inceliyordum

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
hocam vatan mediamarkt itopya sinerji magazalarından almayı düşünüyorumm ona göre atar mısınız
en iyisi burası güven konusunda sorun cekmeyin gamingentr bilindik bir satıcıdır kendimde kardesime ve 7 tanıdıga sistem aldım dediğiniz yerlerde fiyatlar abartılı ve marka kalitesi az

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri