1K Mekanik Klavye Önerisi

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Arkadaşlar bütçem maksimum 1K. Maalesef daha fazla çıkamam. Aklımda bu model var. Ayrıca bunun DK61se modeli de var onda yön tuşları fn tuşuna basılı tutarak çalışıyor diye biliyorum. Onun dışında başka bir fark var mı ? Ya da sizin bu bütçede önerebileceğiniz klavyeler nelerdir ? Red switch olursa sevinirim.

KS

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Güncel

KS

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
++

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
Çok fazla kronik sorunlu diye yorum gördüm hocam. Benim bahsettiğim modele göre bunun + yanı nedir acaba ?
Ucuz tek + yani o

Arkadaşlar bütçem maksimum 1K. Maalesef daha fazla çıkamam. Aklımda bu model var. Ayrıca bunun DK61se modeli de var onda yön tuşları fn tuşuna basılı tutarak çalışıyor diye biliyorum. Onun dışında başka bir fark var mı ? Ya da sizin bu bütçede önerebileceğiniz klavyeler nelerdir ? Red switch olursa sevinirim.
Dierya kullanma sansim olmadi ama cok onerildigini gordum alabilirsin

KS

iWexlyn

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Ucuz tek + yani o

Dierya kullanma sansim olmadi ama cok onerildigini gordum alabilirsin
Bu bahsettiğiniz klavyeyi kullandınız mı peki hocam. 5-6 ay sonra bozulsun vs. istemiyorum. 2 seneyi çıkarsa yeter. 4 senedir msi gk30 kullanıyorum fakat fiyatlar artıyor bunun da ömrü çok kalmadı o yüzden pişman olacağım bir şey almak istemiyorum.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,113
Bu bahsettiğiniz klavyeyi kullandınız mı peki hocam. 5-6 ay sonra bozulsun vs. istemiyorum. 2 seneyi çıkarsa yeter. 4 senedir msi gk30 kullanıyorum fakat fiyatlar artıyor bunun da ömrü çok kalmadı o yüzden pişman olacağım bir şey almak istemiyorum.
Uzun sureli kullanma sansim olmadi o yuzden yanit veremiyorum malesef dierya deneyin yada para biriktirip hot swap bi klavye alin boylece sorun cikan switchi degistirir yolunuza devam edersiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri