2.000 TL Kadar Klavye Önerisi (Mayıs 2022)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bekirberk61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar,

2.000 TL ye kadar alabileceğim iyi bir klavye önerebilir misiniz?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Semih48

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Hocam gaming mekanik klavye arıyorsanız eğer @ugur.gozaydin hocanın önerisi ile daha yeni xpg summoner model klavyeyi aldım. Gözüm kapalı tavsiye ederim.

emrehangulec

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
2.000 TL ye kadar alabileceğim iyi bir klavye önerebilir misiniz
Hocam daha çıkmadı sanırım ama yaza kadar eğer süreniz varsa yani acileyeti yoksa idarelik klavyeniz varsa eğer yaza kadar bekleyerek çıkacak olan corsair k70 rgb pro modelini bekleyebilirsiniz fiyat hakkında fikrim yok hem o zamana kadar bütçenin üzerine eklersiniz hemde almışken parasına değecek adam akıllı klavye alırsınız 8k polling rate ve birçok özelleştirilebilir özellikle birlikte çıktığında bende alacağım ilk önerim budur ama acil se kullanacak başka klavye yoksa eğer
budur buda piyasadaki en iyi klavyelerden birisi ilk 3 e girer hocam yine 8k raportlama hızı ve üstünde ekranıyla birlikte şuan fiyatı en ucuz 2.3k, 300tl eklenilebilirse 2kya alınabilecek en iyi klavyedir kendisi.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Apex PRO ürünü iyidir ROG ürünle beraber düşünülebilir oda optik mekanik bir klavyedir. Fiyatı inmiş normalde 3000 TL bandına satılıyor. K70 PRO beklemeye gerek yok şahsi fikrim bu yönde. Ayrıca minimum 3000 TL olur o klavye. 160 Dolar Corsair satış fiyatı zaten bu düz çeviriyle 2500 TL 'yi geçiyor ki buna vergiler ve satıcı karı eklenecek.

KS

bekirberk61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Apex PRO ürünü iyidir ROG ürünle beraber düşünülebilir oda optik mekanik bir klavyedir. Fiyatı inmiş normalde 3000 TL bandına satılıyor. K70 PRO beklemeye gerek yok şahsi fikrim bu yönde. Ayrıca minimum 3000 TL olur o klavye. 160 Dolar Corsair satış fiyatı zaten bu düz çeviriyle 2500 TL 'yi geçiyor ki buna vergiler ve satıcı karı eklenecek.
Peki aradaki farka değer mi asusla?
Bide aynı fiyatlara bu modeldr var aöa sizin attıgınız daha mı üstü?

Son düzenleme:

PurpleWebb

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
446
- Bu ürünü öneririm evet.

Ayrıca 2000 TL bütçeye kadar bu ürün gördüğüm en iyi klavye şuan.
ROG klavyeyi bende kullanıyorum hem PC de hem Xbox Series X de mükemmel bir klavye bizzat kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. Bana da Uğur hoca önermişti birlikte sistem toplarken. :)

KS

bekirberk61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ROG klavyeyi bende kullanıyorum hem PC de hem Xbox Series X de mükemmel bir klavye bizzat kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. Bana da Uğur hoca önermişti birlikte sistem toplarken. :)
Şuanlık onu düşünüyorum bende bakalım soruma cevap gelsinde ona göre sipariş edeirm muhtemelen

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
razer blackwidow v3 kullanıyorum tavsiye ederim fiyatı da makul.

KS

bekirberk61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam daha çıkmadı sanırım ama yaza kadar eğer süreniz varsa yani acileyeti yoksa idarelik klavyeniz varsa eğer yaza kadar bekleyerek çıkacak olan corsair k70 rgb pro modelini bekleyebilirsiniz fiyat hakkında fikrim yok hem o zamana kadar bütçenin üzerine eklersiniz hemde almışken parasına değecek adam akıllı klavye alırsınız 8k polling rate ve birçok özelleştirilebilir özellikle birlikte çıktığında bende alacağım ilk önerim budur ama acil se kullanacak başka klavye yoksa eğer
budur buda piyasadaki en iyi klavyelerden birisi ilk 3 e girer hocam yine 8k raportlama hızı ve üstünde ekranıyla birlikte şuan fiyatı en ucuz 2.3k, 300tl eklenilebilirse 2kya alınabilecek en iyi klavyedir kendisi.
Tkl klavye düşünmüyorum ama öneriniz için teşekkür ederim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Peki aradaki farka değer mi asusla?
Bide aynı fiyatlara bu modeldr var aöa sizin attıgınız daha mı üstü?
TUF K7 iyi üründür ama ROG ürünü daha yeni bir Optik anahtara sahip. Önerim ROG ürünü almanızdır. ASUS ürün gamında ROG en tepeyi temsil ediyor.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
Anladım peki apex pro ykl olmasına tercih etmemigerektircek kadariyi bi klavye mi değer mi yani sizce 2.300 e asus yerine
APEX PRO ve ASUS ROG ürünü arasında kalsaydım ben TKL klavye kullanamıyorum bu yüzden ROG ürünü seçerdim. Ama teknoloji ve yazılım olarak APEX PRO ürünü bir tık daha başarılıdır.

- Bu bulduğum en ucuz bağlantı, almayı düşünürseniz tabi.

Berkant57

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
O klavyede Green Swith olanlarda daha doğrusu ses probleminden şikayet eden bir sürü yorum okudum yerli/yabancı kaynaklarda, sizde böyle bir sorun var mı? Tuşlar cidden aşırı sesli mi yoksa abartılıyor mu?
hocam çıt çıt ses geliyo daha iyi nasıl anlatırım bilmiyorum ama kulaklığı takınca ses vs duymuyorum ben ek olarak bilgisayar kardeşimin odasında geceleri hiç şikayet duymadım ondan :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
hocam çıt çıt ses geliyo daha iyi nasıl anlatırım bilmiyorum ama kulaklığı takınca ses vs duymuyorum ben ek olarak bilgisayar kardeşimin odasında geceleri hiç şikayet duymadım ondan :)
O zaman bu ses normal klavyelerdeki gibi değil, çünkü ciddi anlamda şikayetler var değişik. Keyifli kullanımlar olsun.

KS

bekirberk61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
APEX PRO ve ASUS ROG ürünü arasında kalsaydım ben TKL klavye kullanamıyorum bu yüzden ROG ürünü seçerdim. Ama teknoloji ve yazılım olarak APEX PRO ürünü bir tık daha başarılıdır.

- Bu bulduğum en ucuz bağlantı, almayı düşünürseniz tabi.
Peki tamamen bütçemi zorlayabilirsem diye soruyorum 3.000 e kadar alanilceğim en iyi klavye apex pro mu?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,129
O bütçelere çıkarsanız şuan için evet APEX PRO ve Logitech G915 Kablolu/Kablosuz modeli var. Ama Logitech G915 modeli şuan burada en ucuz değerlendirebilirsiniz. Normalde 3K bütçenin az üzerinde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri