2+1 yada 1+1 kulaklık mikrofon girişli hoparlör öneri isteği

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
başlıkta da belirttiğim üzere kulaklık mikrofon girişli bir hoperlör alacağım önerilerinizi bekliyorum. dandik bişey olmasın 150 160 max limitini de aşmasın. Neden hoperlörde kulaklık mikrofon istiyorum derseniz bazı oyunlarda kulaklığı kasadan çıkartınca monitörümün hoperlörüne geçiş yapmıyor manuel yapmak durumunda kalıyorum bu yüzden direk kaynağı sabit tutarak tak çıkar yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Konuyu açma sebebim özellikle tecrübe etmiş kişilerin tavsiyelerini almaktır.

E

expert

Guest
WalterHolk' Alıntı:
başlıkta da belirttiğim üzere kulaklık mikrofon girişli bir hoperlör alacağım önerilerinizi bekliyorum. dandik bişey olmasın 150 160 max limitini de aşmasın. Neden hoperlörde kulaklık mikrofon istiyorum derseniz bazı oyunlarda kulaklığı kasadan çıkartınca monitörümün hoperlörüne geçiş yapmıyor manuel yapmak durumunda kalıyorum bu yüzden direk kaynağı sabit tutarak tak çıkar yapmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Konuyu açma sebebim özellikle tecrübe etmiş kişilerin tavsiyelerini almaktır.

Güzel ve kaliteli 

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
ben de m200 ürününe bakıyorum da fiyatlar aşıyor bütçeyi ama almışkende 10 20 farkı düşünmemek lazım tabi. Bunda kulaklık mikrofon girişi var mı kulaklık var da mik göremedm

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
ofiste baktım da küçücük görünüyor google görsellerden bakaym

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
arkadaşlar şu ürünü almayı düşünüyorum ancak benim gaming kulaklıgım var hep kulaklık hem mikrofon jakları ayrı. kulaklık spitter kullanarak o sorunu çözerim ancaak ses sistemlerine splitter uyar mı?
bu splitterim

bu da almayı düşündüğüm ses sistemi:

ses sistemi güzel diye düşünüyorum 40w rms bir ürün 80 w max. Ama işte tek derdim kulaklık girişine splitter takılabiliyor mu.

KS

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
usb ses kartları ile işim yok benim tek derdim mikrofonlu kulaklıgımı ses sisteminin kumandasına takmak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri