2-3 Aya Kadar Fiyatlar Düşer mi?

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Merhaba arkadaşlar,

Bir arkadaşım PC almak istiyor fakat büyük ihtimal 2-3 ay sonra alabilecek sizce o zamana kadar ekran kartı vb. fiyatları düşer mi?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Dolar 18.20 olmuş bu devirde pc mi alınır.

Ya nasip belki tutar.. :)

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Neden düşecek orayı tam anlamadım. Piyasada düşecek bir algı, politika veya çalışma maalesef yok. Aksine dolar artışı sürüyor.
Şuanlık bütçesi pek fazla değil 2-3 aya alabilir ise alacak hocam o zamana kadar azda olsa düşme olur umarım

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Artar hocam düşüş ancak secimden sonraki evrede halkin gazini almak için. Sonra yine artar :D

KS

Juice

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
269
Neden düşecek orayı tam anlamadım. Piyasada düşecek bir algı, politika veya çalışma maalesef yok. Aksine dolar artışı sürüyor.
Birde ekran kartı fiyatları düşecek başlıklı bir haber gördüm doğruluğundan pek emin olmadığım için sorayım dedim

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,317
Birde ekran kartı fiyatları düşecek başlıklı bir haber gördüm doğruluğundan pek emin olmadığım için sorayım dedim

O düşüş 2-3 aydır vardı zaten mining furyası azaldığından ama Avrupa'da düşen fiyatlar TR'de çok etki etmedi. Dolar artmaya devam ettiği için aradaki düşüşler kaybolup gidiyor maalesef.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Düşerse ancak Hazirana doğru malum kişilerin seçim politikaları sayesinde düşer.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri