2 Aylık 5600 İşlemci Bozuldu, Değişim Yapılmış...

byhorozkentli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar,

1 Ay Önce Vatandan Aldığım 5600 İşlemci Ne Yazık ki Görüntü Gelmeme Sorunuyla bozulmuştur,

İşlemciyi Aldığımda b450 anakart ile kullanıyordum, Geçenlerde b550 anakart aldım yine sorunsuz kullanmaya devam ettim.

Geçen Gün bilgisayarı Açtığımda Görüntü Gelmez Oldu ve VGA ledi yanıyordu, ekran kartı, ramler sök tak yaptım düzelmedi bios pili çıkardım yine yok söküp uzay montaj olarak eski anakartta denedim yine yok,

sonra çalışan başka pc den 3100 işlemciyi söktüm taktım benim kasa sorunsuz görüntü verdi, bendeki 5600 ü o çalışan sisteme taktım onda da görüntü gelmedi böylelikle sorunun işlemci kaynaklı olduğu kanısına vardım, yarın vatana garantiye gönderilmesi için teslim edeceğim.

Bakalım sonuç ne olur ne zaman sonuçlanır bekleyip Göreceğiz...

Moderatörün son düzenlenenleri:

AgahBey

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
85
Olabilir hocam, garanti bunun için var. Şu ana kadar hiç işlemcim bozulmadı. Nazar değmesin. Ama Amd pin kırıp servise verdim. Sıfırı ile değiştirmişlerdi. Kullanıcı hatası vs dememişlerdi.

KS

byhorozkentli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Olabilir hocam, garanti bunun için var. Şu ana kadar hiç işlemcim bozulmadı. Nazar değmesin. Ama Amd pin kırıp servise verdim. Sıfırı ile değiştirmişlerdi. Kullanıcı hatası vs dememişlerdi.
Oo ozaman buna direk değişim derler umarım kısa sürede sonuçlanır yedek işlemci de yok makine yatacak

KS

byhorozkentli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bugün SMS Geldi , Ürünü Mağazadan hazır diye Aradım değişim olmuş

Fakat Ramin biri daha bozulmuş benim onuda garantiye gönderdim bakalım o nolacak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri