2. el bilgisayar alacağım.yardım

scaeza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
iyi günler.aşağıdaki özelliklerde bilgisayar buldum. bilgisayarın sağlam olup olmadığını nasıl öğrenebilirim. fiyatı ne kadar olmalı.
#Gigabyte H310M S2V 2.0 Anakart
#Msi Gaming Gtx 1080 ti 11 gb Gddr5X 352bit Dx12 Ekran kartı
#İntel İ5 9400f işlemci 4.10ghz 6 çekirdek
#Corsair venegance 3000 mhz 16gb Ddr4 ram
#1 tb wd blue harddisk
#240 gb Ezcool ssd
#750 watt highpower 85plus Güç kaynağı
#Gamepower Darkside Rg kasa +3 fan (toplam 4 fan)

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
2.el bilgisayarı asla ama asla önermiyoruz bu PC için ne kadar bütçe ayırdınız ayrıca ? Ekran kartına Boost basılmış olabilir işlemciler arızalı yada anakart arızalı olabilir  anakartın tespit edemeyeceğiniz bir arızası olabilir ramları öğrenebiliriz fakat ürünün garanti kapsamı nedir bence başınızı ağrıtmak yerine temiz 0 bir PC almak.

KS

scaeza

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Yavuz' Alıntı:
2.el bilgisayarı asla ama asla önermiyoruz bu PC için ne kadar bütçe ayırdınız ayrıca ? Ekran kartına Boost basılmış olabilir işlemciler arızalı yada anakart arızalı olabilir  anakartın tespit edemeyeceğiniz bir arızası olabilir ramları öğrenebiliriz fakat ürünün garanti kapsamı nedir bence başınızı ağrıtmak yerine temiz 0 bir PC almak.

teşekkürler. tespit edilemeyeceğini bilmiyordum. 0 düşüneceğim. monitör dahil 8500 civarı bütçem var araştıracağım.

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ben size 8500 TL için öneri yapacağım.

https://www.teknobiyotik.com/kampan...gb-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html

Bu sistemi aşağıda belirttiğim gibi düzenleyin.

-Bellek HyperX Fury 16GB (2x8)
-Ekran Kartı Galax 2070Super WTF Work
-SSD Adata XPG SX8200 Pro 512 GB
-PSU Aerocool Aero White 650W 80+

Yukarıda sistem size oyunlarda yüksek FPS ve çok güzel oyun akışı sağlayacak bir sistem 3500X ile 2070S ürünlerinin kombinasyonları ile oluşturulmuş bir sistem.Galax markası ülkemizde pek yaygın olmasada yurtdışında çok tercih edilen Kaliteli bir anakart tercihinizde şüphe olmasın.
SSD için son günlerde sıklıkla önerdiğimiz Yazma ve okuma hızları gayet kaliteki F/P ürünüdür.
PSU ise bir sistemin kalbidir bu 650W 80+ PSU size gayet yeterlidir
Herhangi bir darboğaz söz konusu değildir.2.el Ürün fiyatına 0 kaliteli bileşenlere sahip Garantili bir sistem tavsiye ediyorum.Ayrıca Almak isterseniz sistemi Montaj istiyorum seçeneğini işaretlemeyi unutmayın.

Monitör dahil demişsiniz onu görmedim eğer bütçe için uygun olmayacaksa yeni bir öneri oluşturacağım ayrıca monitör alamayacaksanız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri