200 TL Görünüşü Güzel Klavye Önerisi

KnightDavion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba arkadaşlar.

Aile evine almak için görüntüsü güzel, klavye altı aydınlatması güzel, uzun ömürlü ve basış hissiyatı iyi (yazı yazması rahat) klavye arayışındayım. 200 TL bütçem var ama çok az esnetebilirim.

Gökkuşağı efektli olanlara bakmaktayım. Bazılarında sabit yanıyor bazılarında sağdan sola soldan sağa hareketli oluyor pahalı klavyelerdeki gibi. Mümkünse gökkuşağı kayma efektli olabilir ama olmasa da olur.

Aşağıda paylaşacağım birkaç ürün buldum. Fikirlerinizi almak için konu oluşturdum.

Bunu alma ya da şunu alabilirsin diyebileceğiniz klavyelerin sebebini belirtmenizi rica ediyorum.

Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.

KS

KnightDavion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
MSI Vigor GK30 almıştım 3 ay önce 330 TL'ye. Basış hissiyatını tam beğenmedim ve tuşları inanılmaz gürültülüydü. Razer Blackwidow ve ASUS Tuf K3'de kullanıyorum aynı zamanda teki yeşil teki kırmızı anahtar. Razer Blackwidow'dan bile daha gürültülüydü, 300 TL'ye sattım. MSI'ın bu iki modelini beğenmedim.

KS

KnightDavion

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
MSI Vigor GK30 almıştım 3 ay önce 330 TL'ye. Basış hissiyatını tam beğenmedim ve tuşları inanılmaz gürültülüydü. Razer Blackwidow ve ASUS Tuf K3'de kullanıyorum aynı zamanda teki yeşil teki kırmızı anahtar. Razer Blackwidow'dan bile daha gürültülüydü, 300 TL'ye sattım. MSI'ın bu iki modelini beğenmedim.

Sanırım beğenmememe rağmen hala GK30 mantıklı duruyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri