Yardım 2000₺ Bütçe Ile Klavye Arıyorum. Sektör : Tasarım & Oyun

umutbedir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Merhaba arkadaşlar aşağıdaki maddelere uygun olacak şekilde bütçeme uygun klavye arıyorum. 68 Tuşlu olması tercihimdir ama %75 falan da olabilir orası mühim değil.

Switch : Blue & Yellow & Silver switchlerinden herhangi birisi olabilir. Red switch şu anda XPG SUMMONER MINI kullandığım içni zevk alamadığımı fark ettim. O yüzden diğerleri tercihimdir.

Tıklama Ömrü : Yani 2-3 yılda bozulabilecek bir klavye tercihim değildir. Bu yüzden sizin tecrübelerinize de güvenerek bir klavye seçmek istiyorum.

Yazılım Desteği : Çok dikkat ettiğim bir konu değildir genelde klavyeyi macrosuz ve ışıkları kapalı şekilde kullanırım.

Antighosting : Bu konuya önem veriyorum. Çünkü Kısayolları çok fazla kullanan birisiyim.

Örgülü Kablo : Sağlam bir kablo olmasına önem veriyorum. Çünkü bazen kedim dolaşabiliyor çevresinden ve pençe atabiliyor. Ben dikkat etsem de yinede garantiye almak istiyorum.

Malzeme : Malzeme olarak çok bir bilgim yok ama alt tabanı metal olması iyi oluyor diye biliyorum. Sizin bilginize bırakıyorum.

Rollover : Olur olmaz tamamen size kalmış.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri