2000 TL Kulaklık Önerisi

Divictrix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar,

2500 e kadar bütcemi zorlayabilirim kablosuz olursa iyi olur kraken v3 kullanıyordum cızırtı yapmaya başlayınca garantiye gönderdim barracuda x modelinide deneyimledim ikiside benim için sonu güzel bitmedi daha önce g432 kullanıyordum bana kronik sorunlu dediler onuda bıraktım cloud 2 de mikrofonda problem yaşadım artics prime ın sol tarafı çatladı sıcaktan lütfen sorun çıkarmayacak bir model önerirseniz sevinirim

Moderatörün son düzenlenenleri:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
2500 e kadar bütcemi zorlayabilirim kablosuz olursa iyi olur kraken v3 kullanıyordum cızırtı yapmaya başlayınca garantiye gönderdim barracuda x modelinide deneyimledim ikiside benim için sonu güzel bitmedi daha önce g432 kullanıyordum bana kronik sorunlu dediler onuda bıraktım cloud 2 de mikrofonda problem yaşadım lütfen sorun çıkarmayacak bir model önerirseniz sevinirim
Cloud 2 tekrar alın bence şu an en mantıklısı, barracuda x 2022de olabilir

KS

Divictrix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Cloud 2 tekrar alın bence şu an en mantıklısı, barracuda x 2022de olabilir
2022 yi ve 2021 modelide elime geçti birisi garantiden gelmişti ikisindede sarj yeri ve 3.5mm girişi sorun yarattı cloud 2 de eski olduğu için bir çok kronik sorunu var dediler dip ses sorunu gibi sorunlar olduğunu söylediler

2022 yi ve 2021 modelide elime geçti birisi garantiden gelmişti ikisindede sarj yeri ve 3.5mm girişi sorun yarattı cloud 2 de eski olduğu için bir çok kronik sorunu var dediler dip ses sorunu gibi sorunlar olduğunu söylediler
bildiğim kadarıyla dongle uclarının yeri farklı ona göre ayırt etmiştim

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962

bildiğim kadarıyla dongle uclarının yeri farklı ona göre ayırt etmiştim
Yandaysa 2022 ortadaysa 2021, cloud 2de o sorunlar çok yokmuş bir bilene sordum bende bugün kendim için.

KS

Divictrix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yandaysa 2022 ortadaysa 2021, cloud 2de o sorunlar çok yokmuş bir bilene sordum bende bugün kendim için.
evet ikisinide kullandım ikisindede 3.5mm ve sarj girişinde sorun yaşadım cloud 2 yi düşüneceğim renk seçeneğine göre bir farkı varmı atıyorum eski kingston adı altındaki kutusu veya yeni hp adı altındaki kutusu gibi

birde HP 1000x hakkında bir fikriniz varmı oda dikkatimi çekti görünüşü ve özellikleriyle

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
evet ikisinide kullandım ikisindede 3.5mm ve sarj girişinde sorun yaşadım cloud 2 yi düşüneceğim renk seçeneğine göre bir farkı varmı atıyorum eski kingston adı altındaki kutusu veya yeni hp adı altındaki kutusu gibi

birde HP 1000x hakkında bir fikriniz varmı oda dikkatimi çekti görünüşü ve özellikleriyle
Hp 1000x almayın, bunu deyince hyperxinde hpnin olduğunu söylemek istedim

Hocam gri ile kırmızı farkı yok

KS

Divictrix

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Hp 1000x almayın, bunu deyince hyperxinde hpnin olduğunu söylemek istedim

Hocam gri ile kırmızı farkı yok
hocam kusura bakmayın bir daha rahatsız ediyorum ama bugün 2300 tl ye iki tane hyperxın kulaklık modelini buldum birisi
HyperX cloud core wireless
diğeri
HyperX cloud stinger 2 wireless bunlar nasıldır hocam biraz daha wireless tarafına kaymak istiyorum hoşuma gitti görünüşleri ve kullanım şekilleri

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
hocam kusura bakmayın bir daha rahatsız ediyorum ama bugün 2300 tl ye iki tane hyperxın kulaklık modelini buldum birisi
HyperX cloud core wireless
diğeri
HyperX cloud stinger 2 wireless bunlar nasıldır hocam biraz daha wireless tarafına kaymak istiyorum hoşuma gitti görünüşleri ve kullanım şekilleri
onun yerine barracuda x 2022 alın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri