2000Tl 12400F İçin Sogutucu Önerisi

MrYeaxu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15
Selam Beyler,

İslemcim 12400F stok fandan memnun degilim kule tipi sogutucu almak istiyorum internette kafam allak bullak oldu kullanılan memnun edecek bir öneride bulunun hemen gidip alacagım :) yoruldum artik hangisi daha iyi olur diye bakınmaktan butce olarak iki bin liraya kadar çıkabilirim.

UGR_07

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8

Bu soğutucuyu öneririm hocam, hazır sistem alırken ekstra olarak ekledim gayet memnun kaldım. Ben de i5 12400f kullanmaktayım.

Bu videoda soğutucunun incelemesi var. İnceledikleri model tek fanlı model, benim linkini attığım ise çift fanlı. Tek fanlı hali bile Noctua marka soğutucularla kapışıyor (kendi fiyat seviyesindeki modellerle tabiki). Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

KS

MrYeaxu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
15

Bu soğutucuyu öneririm hocam, hazır sistem alırken ekstra olarak ekledim gayet memnun kaldım. Ben de i5 12400f kullanmaktayım.

Bu videoda soğutucunun incelemesi var. İnceledikleri model tek fanlı model, benim linkini attığım ise çift fanlı. Tek fanlı hali bile Noctua marka soğutucularla kapışıyor (kendi fiyat seviyesindeki modellerle tabiki). Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
hocam çok teşekkür ederim kısa inceleyip siparişini veririm yüksek ihtimal fiyat olarakta iyi duruyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri