2000TL PC TOPLAMA YARDIM LÜTFEN

sezercagin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font=Georgia,]Arkadaşlar 2000 TL bütçe ile oyunlarda yüksek FPS alabileceğim ve aynı zamanda yayın yapma imkanı sunacak bir bilgisayar toplamak istiyorum. Ekran kartı modeli yüksek olursa iyi olur. Hiçbir fikrim yok her şey dahil monitör dahil bir sistem atarsanız sevinirim teşekkürler[/font]

E

expert

Guest
2000 tl ye yüksek fps vermez
Orta seviyelerde bir oyun pc si toplanır bunun zaten 400 veya 500 monitöre gidecek

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
oo sen herşey dahil istiyorsun 2000 e yayın yapıp oyun oynatıp iyi fps çıkaracak pc olmaz. yayın yapıcam ben diyorsan 4500 5000 gözden çıkarman lazım.

KS

sezercagin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rurouni' Alıntı:
oo sen herşey dahil istiyorsun 2000 e yayın yapıp oyun oynatıp iyi fps çıkaracak pc olmaz. yayın yapıcam ben diyorsan 4500 5000 gözden çıkarman lazım.

1dc57f24-8541-40ac-b5d8-7f0d3798a9b6.jpg

bu sistem nasıl dostum fikrini öğrenebilir miyim

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
Dostum iyi hoş ama senin hayal ettiğini veremez o düzey bir system. Yine de bütçene gore çok çok iyi bir system dizmişsin bravo.

KS

sezercagin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rurouni' Alıntı:
Dostum iyi hoş ama senin hayal ettiğini veremez o düzey bir system. Yine de bütçene gore çok çok iyi bir system dizmişsin bravo.

lol oynarken kaç fps alırım tahminen ve gta5 gibi oyunları oynayabilir miyim sıkıntısız

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
lol system gereksinimlerini bilmiyorum gta da yok elimde yani ikisinden de kac alırsın net bişey söyleyemem lol tahminimce düşük gereksinimdedir bu yuzden epey fps alabilirsin diye düşünüyorum. gta5 low ayarlarda cok güzel akıcı oynatır orta düzeyde tahminen 30 40 çıkar gibime geliyor rx460 performansına bakmadım açıkcası. Oynayabilir misin evet oynarsın her ikisini de ama ultra bekleme belki custom da kendine gore ayarlarsın ama tahminen orta düzeyde akıcılık yakalarsın gta5 için konusuyorum lol de en yüksek ayarlarda oynarsın diye tahmin ediyorum tekrar söylüyorum oynamadıgımdan net bişey diyemem. ben doom bns ve witcher 3 oynayan biriyim :) aldığım fpsler bns 121(max 120) doom 200 witcher 100. oyun içi gördüğüm max değerler en düşük bns 25(oyunda optimizasyon sorunu var kartımı %50 bile yoramayan bi oyun :D ) doom 140 witcher 3 55. ortalama bns 120 doom 180 witcher 3 70-75. Oynadığım ayarlar ultraların da kalite arttırılmış oyunun sana sunabildiği en üst düzey seviyesi. O sistemle bu düzeyde oynayamazsın mesela witcher ı. high bile kasacaktır medium ideal olur diye düşünüyorum. doom özellikle Vulcan ile beraber high olarak oynatır diye düşünüyorum.

KS

sezercagin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rurouni' Alıntı:
lol system gereksinimlerini bilmiyorum gta da yok elimde yani ikisinden de kac alırsın net bişey söyleyemem lol tahminimce düşük gereksinimdedir bu yuzden epey fps alabilirsin diye düşünüyorum. gta5 low ayarlarda cok güzel akıcı oynatır orta düzeyde tahminen 30 40 çıkar gibime geliyor rx460 performansına bakmadım açıkcası. Oynayabilir misin evet oynarsın her ikisini de ama ultra bekleme belki custom da kendine gore ayarlarsın ama tahminen orta düzeyde akıcılık yakalarsın gta5 için konusuyorum lol de en yüksek ayarlarda oynarsın diye tahmin ediyorum tekrar söylüyorum oynamadıgımdan net bişey diyemem. ben doom bns ve witcher 3 oynayan biriyim :) aldığım fpsler bns 121(max 120) doom 200 witcher 100. oyun içi gördüğüm max değerler en düşük bns 25(oyunda optimizasyon sorunu var kartımı %50 bile yoramayan bi oyun :D ) doom 140 witcher 3 55. ortalama bns 120 doom 180 witcher 3 70-75. Oynadığım ayarlar ultraların da kalite arttırılmış oyunun sana sunabildiği en üst düzey seviyesi. O sistemle bu düzeyde oynayamazsın mesela witcher ı. high bile kasacaktır medium ideal olur diye düşünüyorum. doom özellikle Vulcan ile beraber high olarak oynatır diye düşünüyorum.
hocam bu sistem nasıl benim baya hoşuma gitti de
[font=Roboto, arial, sans-serif]Intel Core i3 6100 Soket 1151 3.7GHz 3MB Önbellek 14nm İşlemci[/font]

[font=Roboto, arial, sans-serif]MSI H110M PRO-VD Intel H110 Soket 1151 DDR4 2133Mhz[/font]

[font=Roboto, arial, sans-serif]Kingston 8GB Hyperx Fury Black DDR4 2133MHz CL14[/font]

[font=Roboto, arial, sans-serif]Sapphire R7 370 NITRO Dual-X OC 4GB GDDR5 256Bit[/font]

[font=Roboto, arial, sans-serif]Corsair 120GB Force LE SATA 3.0 SSD[/font]

[font=Roboto, arial, sans-serif]WD 3.5" 1TB Caviar Blue SATA 3.0 7200Rpm 64MB Cache[/font]

[font=Roboto, arial, sans-serif]ZALMAN Z3 PLUS 600LE 600W MidT ATX[/font]

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
gayet güzel imkanın varsa ekran kartını bir tık yukarı tası best gpu list yazarak fikir edinmeni sağlayacak listeye ulasabilirsin futuramark üzerinden. şunu da belirteyim anakart ram max düzeyde 2133 yani sonradan 2400 2666 3000 vs takamazsın. yani fiyat bazlı yeterli ama ilerisi için darbogaz

dunnendeck

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
sezercagin' Alıntı:
Rurouni' Alıntı:

lol oynarken kaç fps alırım tahminen ve gta5 gibi oyunları oynayabilir miyim sıkıntısız

Lol sistem gereksinimleri hiç bişey zaten Rx 460 ile Gta V de high ayarlarda oynarsın akıcı bir şekilde.

KS

sezercagin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
dunnendeck' Alıntı:
sezercagin' Alıntı:

Lol sistem gereksinimleri hiç bişey zaten Rx 460 ile Gta V de high ayarlarda oynarsın akıcı bir şekilde.

MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı bu nasıl bir kart hocam iyi midir

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri