2000Tl Wireless Oyuncu Kulaklığı Tavsiyesi

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Selamlar, 2000TL Bütçem var hem mikrofonu iyi olup ses kalitesi iyi bir cihaz istiyorum, Kablosuz olursa daha iyi olur Teşekkürler.

(Düşündüğüm Kulaklık)

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Selamlar, 2000TL Bütçem var hem mikrofonu iyi olup ses kalitesi iyi bir cihaz istiyorum, Kablosuz olursa daha iyi olur Teşekkürler.

(Düşündüğüm Kulaklık)
düşündüğünüz ya da bu model var hocam zaten.
corsairi kullanıyorum ben. attığım hyperx 7.1 özelliği sanal arkadaşım almıştı beğenmei iade etti o sebepten

2. el düşünürmüydünüz hocam

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
düşündüğünüz ya da bu model var hocam zaten.
corsairi kullanıyorum ben. attığım hyperx 7.1 özelliği sanal arkadaşım almıştı beğenmei iade etti o sebepten

2. el düşünürmüydünüz hocam
2. el sıcak bakmıyorum ya hyperx'e gelirsek onu alacaktım mikrofonu kötüymüş ve 7.1 değil diyorlar o yüzden corsairi düşünüyorum, ne diyorsunuz?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
2. el sıcak bakmıyorum ya hyperx'e gelirsek onu alacaktım mikrofonu kötüymüş ve 7.1 değil diyorlar o yüzden corsairi düşünüyorum, ne diyorsunuz?
arkadaş hyperx aldı iade etti hem 7.1 kötü hem sesi discorttan önceki sesine göre kötü geliyordu mikrofonu ortalamanın altında hyperxin onun kullandığı sürüm yani yeni üretimler öyle. corsairi 1 yıldır kullanıyorum gayet güzel kulaklık mikrofon olsun rahatlık vs. bu fiyata en iyi kablosuz kulaklıkardan iciniz rahat alabilirsiniz.

bu model indirimde itopya da normal de 3,7-4k falan. bütce cıkarsa 3k ya bu kesinlikle alınır. şuan kullandığım modeli satarsam sizin düşündüğünüzü bu modeli almayı düşünüyorum.

burada detaylı anlatmıştım bi arkadaşta aldı

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
düsündüğünz kullaklıkta öneririm güzel kullaklıktır
Sinerjiden almaya korkuyorum, çok ucuza satılıyor bazıları sorunlu gönderiyorlar v.s yazmış ne yapacağımı bilemedim, kimisi bataryası çok hızlı tükeniyor demiş.

arkadaş hyperx aldı iade etti hem 7.1 kötü hem sesi discorttan önceki sesine göre kötü geliyordu mikrofonu ortalamanın altında hyperxin onun kullandığı sürüm yani yeni üretimler öyle. corsairi 1 yıldır kullanıyorum gayet güzel kulaklık mikrofon olsun rahatlık vs. bu fiyata en iyi kablosuz kulaklıkardan iciniz rahat alabilirsiniz.

bu model indirimde itopya da normal de 3,7-4k falan. bütce cıkarsa 3k ya bu kesinlikle alınır. şuan kullandığım modeli satarsam sizin düşündüğünüzü bu modeli almayı düşünüyorum.

burada detaylı anlatmıştım bi arkadaşta aldı
Bu kadar bütçem yok.

ilkeryuksel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
46
Sinerjiden almaya korkuyorum, çok ucuza satılıyor bazıları sorunlu gönderiyorlar v.s yazmış ne yapacağımı bilemedim, kimisi bataryası çok hızlı tükeniyor demiş.

Bu kadar bütçem yok.
Ben az önce Corsairi aldım sinerjiden. Ürün elime geçtiğinde paylaşacağım.

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
corsairin servisi boğazici. herhangi bir sorunda servise veridiğinz zaman asla tamir etmiyorlar direk sıfır ile değişim yapıyorlar. aynı modelin kablolu ve kablosuzunu kullandım. her yaz tatiline giderken servise gönderiyorum bi kere değişim yapıp gönderiyorlar.

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
corsairin servisi boğazici. herhangi bir sorunda servise veridiğinz zaman asla tamir etmiyorlar direk sıfır ile değişim yapıyorlar. aynı modelin kablolu ve kablosuzunu kullandım. her yaz tatiline giderken servise gönderiyorum bi kere değişim yapıp gönderiyorlar.
Sinerjiden korkuyorum, çok fazla şikayet yağdırmışlar para v.s istedikleri müşteriler olmuş ve piyasanın çok altında satıyor.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635

Bu kadar bütçem yok.
karsılastırma

razer 20 saat kullanım uzunlugu var

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Sinerjiden korkuyorum, çok fazla şikayet yağdırmışlar para v.s istedikleri müşteriler olmuş ve piyasanın çok altında satıyor.
arkadaşım sinerjiden aldı 2 ay önce falan herhangi bir sorun yaşamadı. sinerji güvenilir iyi satıcı aslında o kadar kötü yoruma sasırdım

KS

Woldier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5

NotHappy

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,173
Corsair güzel kulaklık şuan ki fiyatlara bakarsak alınabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri